Як вирішити анаграму.

Літературознавство - наука непроста і включає в себе безліч різних прийомів, покликаних урізноманітнити повсякденний мову. Анаграма - це один з таких прийомів, суть якого полягає в тому, що при перестановці літер з одного слова виходить інше. Єдиного способу для того, щоб вирішити анаграму , не існує, адже принцип її побудови та складність залежать від фантазії автора.
Інструкція
1
Зверніть увагу на графічну організацію тексту, можливо, зашифровані слова будуть виділені іншим шрифтом або великими буквами: Але і в реалізмі, при бажанні, виявлять змову з ІЗРАЇЛЕМ.
2
Якщо пропозиція складається з набору слів, які при цьому погано пов'язані один з одним за змістом, можливо, що це анаграма: Аз есмь рядок, живу я, мірою остр. - За сім морів паростка я бачу ріст. В даному випадку, для того щоб вирішити анаграму , необхідно спробувати переставити букви і склади в слові в довільному порядку.
3
Якщо не вдалося своїми силами розшифрувати анаграму , то ви цілком можете скористатися спеціальними онлайн-програмами для розшифровки анаграм. Працюють вони дуже просто для ого, щоб розшифрувати анаграму , потрібно всього навсього ввести текстове поле слово або набір слів в яких, на вашу думку, зашифрований код. Найвідоміша програма, створена для цих цілей носить назву "Анаграмма" і легко знаходиться в мережі.