Як зробити волосся в фотошопі. увелічтьбь об'є волосся в фотошопі.

Якщо ви хочете, щоб на фотографії у вас було довге волосся, їх можна без особливих проблем "наростити", використовуючи Фотошоп. За допомогою нескладного способу подовжувати волосся в Фотошопі ви зможете також надавати зачісці потрібний об'єм, а також змінювати і інші деталі зачіски.
Інструкція
1
Отже, ви вже визначилися з фотографією, на якій хочете створити ефект довгого волосся. Відкриваємо її в Фотошоп: "Файл" (File) - "Відкрити" (Open).
2
Виберіть інструмент "Ласо"/Lasso Tool (L). Розтушовуванням поставте в межах 9-12 пікселів.
3
Обведіть частину волосся, яку хочете подовжити, інструментом "Лассо".
4
Скопіюйте виділену область на новий шар: "Шар"/Layer - пункт "Новий"/New - команда "Скопіювати на новий шар"/Layer via Copy (або за допомогою комбінації клавіш Ctrl + J).
5
При цьому в палітрі "Шари" з'явиться значок нового шару.
6
Натисніть пункт меню "Редагування"/Edit - "Вільне трансформування"/Free Transform (або поєднання клавіш Ctrl + T).
7
Тепер клацніть всередині рамки трансформації правою кнопкою миші і виберіть пункт "Деформація". (Хоча, якщо волосся прямі і рівні, можна обійтися одним вільним трансформуванням, без спотворення).
8
Подовжите волосся або видозмінити зачіску, рухаючи квадратики на рамці трансформації.
9
Аналогічно проробимо з іншого боку волосся, виділивши частину волосся і створивши новий шар. Для різноманітності, можна застосувати команду "Редагування"/Edit - "Трансформування"/Transform - "Деформація"/Warp (або просто вибрати замість команди "Деформація" пункт "Деформація"). Цей спосіб дозволяє більш точно налаштовувати параметри зачіски.
10
Волосся можна видозмінювати, знову ж рухаючи квадратиками по решітці трансформації.
11
Зачіска готова, але на фотографії присутня дефект світлого ореолу внизу волосся. Цей небажаний ефект з'явився в результаті трансформації, коли частина фону була задіяна на волосся. Цей дефект потрібно усунути.
12
Клацніть по третій зліва іконці на панелі "Шари". На верхньому шарі з'явиться білий шар. Саме зображення (фотографія) при цьому не зміниться.
13
Виберіть інструмент "Пензель"/Brush Tool (В).
14
В меню інструменту "Кисть" (у верхній частині екрану, одразу під головним меню) встановіть нульову жорсткість, а також виберіть розмір кисті.
15
Також переконайтеся, що встановлено чорний колір переднього плану.
16
Потім потрібно обвести пензлем світлий ореол і злегка підправити вийшла зачіску. Тепер натисніть "мишкою" на другий шар, щоб працювати в ньому, і виконайте те ж саме з іншого боку. Ваша нова зачіска готова.
17
На додаток можна застосувати будь-якої спецефект для фотографії.