Як зібрати дверну коробку. Як встановити дверну коробку.

При установці двері особливу увагу слід приділити дверній коробці. Незалежно від того, чи є у вас зібрана коробка або набір брусків з лиштвами, коробку необхідно налаштувати і відрегулювати.
Інструкція
1
Збірку дверної коробки слід виконувати на рівній поверхні, наприклад, на підлозі квартири. Покладіть дверне полотно на підлогу, щоб воно знаходилося вище рівня підлоги на ширину бруска коробки. Брусок повинен вільно і без зазору переміщатися. Можна підкласти під дверне полотно стопку книг потрібної товщини.
2
Вмонтовуючи коробку на підлозі, залиште між дверною стулкою і коробкою зазор в 3 мм по всьому периметру. Набагато простіше налаштовувати розташування полотна і коробки, якщо коробка придбана вже в готовому, але розібраному вигляді.
3
Огляньте бруски, з яких буде збиратися коробка. Вони повинні бути строго прямокутної форми, без вигинів і нерівностей.
4
Покладіть два бічних бруска уздовж дверної стулки. Залиште зазор між дверним полотном і брусками, кінці бруса відріжте під прямим кутом.
5
Підготуйте верхню перекладину, для чого розмітьте її довжину і випиляєте пази під кріплення з бічними брусками коробки. Встановіть бруски, витримавши потрібний зазор.
6
Поріг виготовте в тій же послідовності, що і верхню перекладину. Якщо поріг в коробці не передбачений, залиште від краю дверного полотна до нижньої позначки коробки відстань в 15 мм. Упевніться, що кути коробки дорівнюють 90 градусам.
7
На відстані 200 мм від верхнього і нижнього краю дверної стулки врежьте петлі. Положення петель відзначте одночасно на полотні і на коробці. Спочатку підготуйте гнізда для петель, а потім цвяхами закріпіть деталі коробки між собою.
8
Перед складанням коробки в єдину конструкцію просвердлите дрилем отвору під цвяхи (діаметром 3 мм). Цвяхи використовуйте 70-90 мм завдовжки. Короткі бруски прибивають до довгих, а не навпаки. В поперечини, де розташовуватимуться петлі, вбийте по два цвяха. З боку замку вбийте по одному цвяху з кожного боку. Коробка зібрана.