Як повернути щастя.

Часто ми не замислюємося, до чого можуть привести наслідки наших необдуманих вчинків, а потім намагаємося повернути своє щастя , улюблену дівчину або хлопця. Не завжди до розриву призводять вчинки, часто у когось одного переповнюється чаша терпіння і в підсумку виходить, що люди розлучаються.
Інструкція
1
Якщо ініціатором розриву стала ваша друга половинка, дайте відповідь на наступні вопроси.Что трапилося? Що зробив ваш партнер, чи були якісь пояснення з боку ініціатора розриву, або все пройшло тихо-мирно, і нічого не віщувало розриву. А може ваша кохана людина знайшов інший предмет обожнювання? Якщо ви вирішили повернути своє щастя , вам доведеться провести величезну роботу над собою, дуже сильно змінитися і згадати всі дрібні недоліки, які були точно помічені в той час, поки ви були разом.
2
У підсумку вам потрібно буде стати тим, кого ваша кохана людина захоче бачити поруч. Перш за все, проаналізуйте причину розриву: чи давали ви привід для ревнощів? Ревнували ви люто, поводилися зверхньо по відношенню до партнера, а може не враховували прохання і бажання? Потрібно спокійно сісти і все написати на папері. Згадайте фрази, які були сказані: "Ти такий несерйозний", "ти мало зі мною буваєш", "на друзів у тебе завжди знайдуться кошти", "ти любиш свою кішку більше, ніж мене", "ти постійно влаштовуєш істерики по дрібницях" . Може, ви це просто не хотіли чути, вам було так зручно пропускати все повз вуха. Але тепер потрібно звернути на це увагу.
3
Один з вас повинен миритися з чужими принципами, і цей хтось - ви, це вам потрібно повернути своє щастя . Потрібно заздалегідь визначитися, чи зможете ви це зробити. Звичайно, найкраще сісти разом і спокійно обговорити, що вам подобається, а що подобається коханому, і що не подобається в поведінці один одного.
4
Коли ви зрозумієте, в чому причина, потрібно обов'язково призначити зустріч, домогтися цього будь-якими шляхами. При зустрічі не потрібно її просити або благати. Просто кохана людина має зрозуміти, що ви стали змінилися, стали краще - не більш того. Не потрібно говорити, що ви не можете жити без цієї людини, це посилить ситуацію. Навпаки, покажіть, що живете з оптимізмом, життя триває.
5
Потрібно, щоб таких зустрічей було 3-4. Кажете, що зрозуміли, що були ревниві, погано ставилися і зараз все зрозуміли. Не кажіть як по награли, ваші слова повинні йти від серця. Зробіть так, ваша друга половинка повірила, що ви зрозуміли всі свої помилки в минулому і в майбутньому постараєтеся їх виправити. Натякніть, що на вас вже хтось поклав око, але ви ще не готові до нових відносин і не знаєте, чи варто пробувати. А після, коли ви зачепите можливим суперництвом, то потрібно зникнути. Ні дзвінків, ні зустрічей, ніякого нагадування про свою персону. Хоча б дня на два.
6
Потім ви все зрозумієте самі. Якщо кохана людина перший вам подзвонить, то 95%, що він повернеться до вас. А якщо ні, подумайте, чи варто так принижуватися і повторювати спроби? Ким Ви стали, після того як вирішили повернути своє щастя . Вирішувати звичайно вам, але залишайтеся завжди гідною людиною.
Корисна порада
Один простий рада. Коли погано на душі просто скажіть собі: "Все пройшло, пройде і це". "Все, що не робиться - все на краще". І йдіть далі з гордо піднятою головою. Значить, це не ваше щастя.