Як запустити опалення. запуск індивідуального отпления.

Правильна установка опалювальної системи в своєму будинку або котеджі дозволяє досягти максимум комфорту під час проживання. Індивідуальне опалення дає можливість самостійно по необхідності опалювати приміщення і регулювати температуру. Регулювання проводиться за допомогою запірних клапанів і налаштувань обладнання котла. Однак для того щоб система якісно функціонувала і максимально віддавала тепло, необхідно правильно запустити систему опалення.
Інструкція
1
Спочатку візуально огляньте всю систему і переконайтеся, що всі фітинги і сполучні місця закручені із зусиллям. Перевірте димохід у котла (якщо це необхідно).
2
Після цього заповніть систему опалення водою або іншим теплоносієм. Для цього відкрийте запірні крани (або терморегулятори) на всіх радіаторах в приміщеннях. Тиск встановіть приблизно 1: 3. Тобто якщо максимальний робочий тиск котла 3 Бар., То треба встановити 1-1,5 Бар. За тиском в системі можна стежити за допомогою встановленого манометра.
3
В сучасних опалювальних системах є спеціальний автоматичний клапан через який виходить повітря. Перевірте правильність його роботи та виконання всіх функцій.
4
В кожному радіаторі є підбурюючий клапан - клапан Маєвського. Пройдіть по всіх радіаторів в будинку і через клапан Маєвського випустіть повітря, тобто відкрийте клапан і стравлюйте повітря поки вода не піде без бульбашок. Коли ви виконаєте її, тиск в системі може впасти. Тому необхідно стежити за ним і в разі падіння тиску наздогнати його до початкового.
5
Повітря може не відразу вийти. В цьому випадку повторіть процедуру з клапанами кілька разів. Попутно перевірте систему на наявність протікань. При виявленні слід протечку усунути.
6
На сьогоднішній день часто використовується система опалення з циркуляційним насосом. В цьому випадку треба випустити повітря з нього. На двигуні в районі головки є спеціальна пробка, яка відкручується за допомогою викрутки і зайве повітря стравливается.
7
Коли повітря з системи випущений повністю і протікання відсутні, прогрійте воду до максимально можливої температури. А далі знову перевірте протікання і тиск.
8
Потім виставите необхідну температуру і користуйтеся системою опалення в своє задоволення.