Як вибирати мобільний телефон.

Ще зовсім недавно питання вибору мобільного телефону не стояв так гостро, тому що вибирати не було з чого. Неймовірна кількість моделей в даний час деколи тільки додає головного болю. Розберемося в головному - як вибрати свій телефон.
Інструкція
1
Тримаючи в руках сучасний мобільний телефон, абсолютно забувши про його головної функції - здійснювати і приймати дзвінки. Мобільники сьогодні вміють майже все: виходити в Інтернет, знімати високоякісні фотографії, здійснювати відеозйомку HD-якості, відтворювати фільми, здійснювати відеодзвінки, програвати музику, розраховувати маршрут по GPS-системі, показувати перевантажені трафіком вулиці, служити ліхтариком, камертоном і робити ще багато всього корисного. І навіть визначившись зі своїми потребами, питання вибору не вирішується.
2
Не тільки функціями відрізняються сучасні мобільні телефони. Ви можете отримати всі необхідні вам опції в абсолютно різних корпусах! І це не випадково: виробники намагаються враховувати смаки всіх своїх найвибагливіших клієнтів і випустити модель, яка неодмінно знайде свого покупця. В даний час ви можете вибрати мобільний телефон в форм-факторі зручному саме вам. Це може бути класичний моноблок або слайдер, «розкладачка» або модель з сенсорним екраном, модель з QWERTY-клавіатурою і поєднана модель з тачскріном (сенсорним екраном) і QWERTY-клавіатурою.
3
Якщо у вас слабкий зір або ви підбираєте модель для престарілих батьків, і розмір кнопок і введених цифр на дисплеї має вирішальне значення - існують моделі телефонів, спеціально для таких випадків. Вони не перевантажені функціями, і призначені виключно для здійснення дзвінків.
4
Для когось великий обсяг внутрішньої пам'яті телефону, і можливість її розширення є визначальним фактором у виборі моделі. Задумайтесь, можливо, ви захочете завантажити в свій телефон досить багато музики і фільмів, і тоді це питання стане важливим і для вас. В такому випадку, варто подумати і досить ємною батареї, адже буде нерозумно, якщо вона не буде справлятися з покладеними на неї завданнями.
5
Підводячи підсумок, слід зазначити головне: вибирайте такий телефон, який буде не тільки відповідати всім вимогам, які пред'являє до нього саме ви, а й приносити вам естетичне задоволення всякий раз, коли ви будете брати його в руки.