Як закрити 445 порт.

Одним з найбільш атакованих портів персонального комп'ютера є порт 445, саме на нього найчастіше "ломляться" різні віруси і черв'яки. Пов'язано це з тим, що він використовується при зверненні до віддалених систем для передачі даних по мережі. В цілях безпеки цей порт можна закрити, по цих же міркувань закривається і порт 135.
Інструкція
1
Закриття порту 445.Откройте головне меню Windows «Пуск» і натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», у випадаючому контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
2
У вікні «Властивості системи», перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв», яка знаходиться в однойменній групі.
3
Відкриється вікно «Диспетчер завдань». В пункті меню «Вид» виберіть пункт «Показати приховані пристрої», в результаті будуть відображені пристрої, які за замовчуванням не видно користувачеві.
4
Відкрийте групу "Драйвери пристроїв не Plug and Play» і виберіть пристрій «NetBios через TCP/IP». У вікні «Властивості: NetBios через TCP/IP» перейдіть у вкладку «Драйвер», в розділі «Автозавантаження» виберіть «Відключено» і натисніть кнопку OK.
5
Закрити порт 445 можна і через редактор реестра.Откройте меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати ...», у вікні, введіть команду Regedit та натисніть кнопку OK.
6
Внаслідок буде запущена утиліта «Редактор реєстру». В меню «Правка» виберіть пункт «Знайти ...» і в рядку пошуку введіть TransportBindName. Натисніть «Знайти далі».
7
Буде розкрита гілка реєстру, що містить шуканий параметр. Відкрийте параметр TransportBindName подвійним клацанням правою кнопкою миші і видаліть його значення.
8
Закриття порту 135.Запустіте утиліту «Редактор реєстру» і знайдіть в ньому параметр з ім'ям EnableDCOM. Відкрийте властивості знайденого параметра і надайте йому значення «N».
9
Відключити порт 135 можна через «Службу компонентів». Для цього, в меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати ...» і введіть рядок Dcomcnfg.exe.В лівій частині вікна виберіть рядок «Служби компонентів». У правій частині вікна виділіть значок «Комп'ютери», на панелі інструментів натисніть кнопку «Налаштування мого комп'ютера».
10
Відкрийте вкладку «Властивості за замовчуванням» і зніміть галочку «Дозволити використовувати DCOM на цьому комп'ютері». Перезавантажте комп'ютер, порт 135 буде закритий.