Як повернути куплену річ. права споживача здати куплену річ.

Іноді довгоочікувана покупка може стати для нас повним розчаруванням, якщо вдома при детальному розгляді ви виявите на кофті явний дефект, плаття виявляється на розмір більше, а туфлі абсолютно перестала подобатися. Як же повернути всі ці речі назад в магазин і отримати витрачені гроші? Спробуємо це з'ясувати.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що згідно із законодавством, кожен покупець має право повернути товар назад протягом двох тижнів, не пояснюючи при цьому причину. Це можливо зробити, навіть якщо ви втратили чек і немає упаковки. Головне, щоб куплена річ мала товарний вигляд.
2
Якщо на покупці ви виявили дефект, то сміливо можете вимагати його заміни або повернення грошей. В деяких випадках не обійтися без проведення експертизи. За законом, його повинен проводити продавець за свій рахунок. Не забудьте при передачі товару в акті здачі-приймання вказати всі свої претензії до його зовнішнього вигляду - подряпини, відколи, тріщини.
3
Здати покупку на загальних підставах можна буде і з розпродажу, хоча в багатьох магазинах можна знайти написи, де вказується, що речі з сейлів назад не приймаються. Але й тут клієнт буде правий - ніяких обмежень тут немає. При цьому необхідно знати, що такі правила не поширюються на уцінені товари, які продаються за зниженою ціною через дефекти. Повернути таку річ ви зможете тільки в тому випадку, якщо виявили інший вада, про який вас не попередили.
4
Приємною новиною для покупців стало те, що з недавніх пір цими ж правилами підкоряються і віртуальні магазини. В закон «Про захист прав споживачів" було внесено зміни, що обмовляють можливість повернення товару, купленого в інтернет-магазині. Як радять фахівці, якщо ви не можете відшукати адресу віртуального магазину, то можете звернутися в податкову службу. При цьому право повернення покупки збільшується до трьох місяців.
5
Але є товари, які ви не зможете повернути або поміняти. До них відносяться: предмети особистої гігієни (зубні щітки, гребінці, шпильки), парфумерія і косметика, нижню білизну, панчішно-шкарпеткові вироби, товари побутової хімії, ліки, зброю, тварини і рослини, а також книги, брошури, альбоми, календарі, буклети.
Здійснюючи покупку, набуваючи вподобану річ , нам всім дуже хочеться користуватися нею довго і з задоволенням. Досить часто наші мрії розбиваються об сумну реальність - куплені речі виявляються бракованими. Сумлінну продавець прийме у вас товар без зайвих слів, а ось недобросовісний - напевно постарається ухилитися від цієї невигідної для нього процедури. Щоб легко і без зайвих нервів здати річ в магазин вам буде потрібно виконати кілька нескладних правил.
Вам знадобиться
  • Чек, гарантійний талон і заява
Інструкція
1
Купуючи річ /товар, не забудьте взяти всі супутні документи - від касового чека до гарантійного талона. Це дуже важливо - у разі повернення товару вам не доведеться голослівно переконувати продавця в тому, що товар куплений саме в його магазині.
2
Протягом усього гарантійного терміну обов'язково збережіть всі чеки та інші квитанції, які ви отримали разом з покупкою товару.
3
Якщо придбана річ виявилася з браком, не затягуйте - відразу ж йдіть в магазин, де ви зробили покупку. Не варто пред'являти претензій на словах - це марно. Обов'язково і не відкладаючи напишіть заяву з вимогою повернення грошей за бракований товар. Якщо продавець сумлінний - заяви буде достатньо.
4
Якщо ж вам не пощастило і продавець опинився недобросовісним, не варто сильно засмучуватися - зробіть експертизу неякісного товару у незалежного експерта і прикладіть її до заяви.
5
В тому випадку, якщо недобросовісний продавець продовжує упиратися і тягнути час - зверніться за допомогою до юриста. Поява юриста в магазині діє просто чудесним чином - вам негайно повернуть гроші за неякісну річ , відшкодують витрати на експертизу і юридичні послуги.
Зверніть увагу
Якщо продавець спробує змусити вас зробити експертизу у якогось певного експерта, не погоджуйтеся на це. У рекомендованого експерта і власника магазину можуть бути свої особисті домовленості.
Корисна порада
Перш ніж звернутися в магазин, ви можете проконсультуватися у відділі захисту прав споживачів.