Як досягти щастя.

Кожна людина хоче бути щасливою. В останні роки психологи проводять багато досліджень, щоб з'ясувати, як можна досягти щастя . Цій темі присвячена маса літератури і приділено багато уваги.
Вам знадобиться
  • Диски з музикою, диски з хорошими фільмами, правильна організація роботи, органайзер, спілкування з хорошими людьми, прилади для релаксації.
Інструкція
1
Сконцентруйте свою увагу на справжньому, а не на майбутньому. Живіть сьогоднішнім днем, не відволікаючись на події, які відбудуться завтра. Якщо завтра належить важлива справа, то не турбуйтеся про нього сегодня.Чтоби досягти щастя потрібно бути стійким. Не завжди щастя дається легко, іноді над ним потрібно працювати.
2
Внесіть у своє життя різноманітність. Інакше рутина і звичні дії будуть знижувати відчуття щастя . Робіть свої звичні справи, використовуючи різні варіанти. Міняйте місце, час, метод.
3
Смійтеся частіше. Переглядайте свої улюблені комедії, слухайте хорошу музику, знаходите смішні моменти в житті. Це допомагає збільшувати рівень гормонів щастя і знижувати рівень гормонів стресу.
4
Вчіться розслаблятися, якщо не встигаєте зробити всі справи на роботі, і вас постійно відволікають. Для цього зробіть кілька глибоких вдихів і видихів і постарайтеся успокоіться.Правільно організувати свій час допоможе список справ. Це так само позбавить вас від зайвої суєти і нервозності.
5
Дійте спонтанно, щоб кількість щастя , якого ви домоглися за допомогою своєї діяльності, не знижувалося. Робіть те, що хочеться в цей момент, не стримуйте себе.
6
Намагайтеся лягати спати вчасно і висипатися. Здоровий сон корисний, як для зовнішнього вигляду, так і для душевного стану.
Зверніть увагу
Застосовуйте ці правила в повсякденному житті, якщо хочете досягти щастя. Але пам'ятайте, що вони допомагають керувати лише тими діями, які залежать від вас.
Корисна порада
Потрібно вірити у своє щастя, бути оптимістом, вкладати в віру свою енергію. Якщо людина вважає, що не може бути щасливий, то рівень його щастя не зміниться.
Щастя не залежить від зовнішніх обставин. Це внутрішній стан людини, яку він може досягти при певному відношенні до життя. Перегляньте своє світогляд і відчуєте себе набагато щасливішими.
Інструкція
1
Повірте в те, що ви можете стати щасливою людиною. Не думайте, що цей стан досяжно тільки тоді, коли будуть виконані всі мрії, це не так. Щастя - це гармонія з самим собою і навколишнім світом.
2
Будьте впевнені в тому, що ви гідні щастя. Часом отримувати задоволення від життя заважають внутрішні комплекси або почуття провини. Розберіться в собі. Пам'ятайте, що себе потрібно любити і приймати. Добре ставлення до самого себе - перший крок до щастя.
3
Будьте відкриті собі і світу. Не варто стримувати свої бажання і жити так, як цього очікує від вас суспільство. Інакше ви можете пропустити масу задоволень. Навчіться прислухатися до себе і бути іноді спонтанним. Не бійтеся нового. Часом шлях до щастя лежить через вихід із зони комфорту.
4
Знайдіть собі заняття до душі. Щаслива людина повинна мати можливість самореалізовуватися. Водночас нелюбима робота здатна зіпсувати життя будь-кому. Отже, або знайдіть плюси в своїй роботі, або поміняйте її.
5
Живіть тут і зараз. Якщо ви проводите всі дні за жалем про минуле або в мріях про майбутнє, бути щасливим вам просто ніколи. Зрозумійте, що «вчора» і «завтра» існують тільки у вашій уяві, а живете ви в теперішньому моменті.
6
Позбавтеся від зайвих думок. Звичка до самоаналізу допомагає знайти себе. Але зайве самокопання, додумиваніе за людей, прокручування в голові різних сценаріїв розвитку подій, нав'язливі ідеї можуть здорово зіпсувати вам життя. Навчіться відволікатися.
7
Творіть добро. Допомагайте тим, хто цього потребує. Пам'ятайте про необхідність жертвувати частиною свого доходу на користь малозабезпечених, бездомних, сиріт. Намагайтеся допомогти людям, що потрапили в біду. Навчіться віддавати і відчуєте себе щасливою людиною.