Як включити камеру на ноутбуці.

На даний момент часу практично кожен ноутбук оснащений веб-камерою, що дозволяє спілкуватися користувачам в глобальній мережі. Однак з налаштуванням цього простого і нескладного пристрою у багатьох користувачів деколи виникають труднощі. Якщо у вас не виходить включити веб-камеру на ноутбуці, то варто перевірити всі параметри системи. Щоб правильно налаштувати веб-камеру, потрібно слідувати за певним алгоритмом.

Вам знадобиться

ПК, веб-камера

Інструкція
1

Спочатку запустіть програму для управління веб-камерою, яка поставляється в комплект ПО операційної системи будь-якого ноутбука. На даний момент часу практично в кожному ноутбуці дана програма вбудована в панелі "Пуск". Якщо там немає програми, то зайдіть в "Мій комп'ютер" і спробуйте запустити відео камеру.

2

Якщо цей спосіб не допомагає, скористайтеся компакт-диском, який входить в комплект поставки ноутбука. Якщо його немає в наявності, можна пошукати відповідну інформацію в інтернеті.

3

Якщо в стандартному вікні веб-камера працює без збоїв, шукайте методи виправлення в самих додатках. Насамперед перегляньте налаштування програми "Skype". На офіційному сайті skype.ru є вся відповідна інформація, яка допоможе провести діагностику камери.

4

Найчастіше на клавіатурі ноутбука передбачені клавіші, що запускають веб-камеру. Також гарячі кнопки активують процеси у відповідних програмах.

5

Ретельно розгляньте клавіатуру вашого ноутбука. Часто про призначення клавіш можна дізнатися за піктограм. Якщо знайти потрібну клавішу не вийшло, ознайомтеся з документами до вашого ноутбука.

6

Іноді вся документація перебуває в електронному форматі, або на компакт-диску, який повинен бути в комплекті з ноутбуком. Ретельно перегляньте документи в локальних дисках вашого комп'ютера.

7

Також інформацію можна відшукати на сайті виробника. Все залежить від фірми виробника.

8

Якщо включити веб-камеру на ноутбуці все ж не виходить, спробуйте оновити драйвера цього пристрою.

9

Драйвери ви можете знайти на сайті виробника, або на диску, який надається разом з ноутбуком.

10

В цілому можна сказати, що установка веб-камери не займає багато часу.