Як вибрати сенсорний телефон. Який сенсорний телефон вибрати.

З появою сенсорних екранів в мобільних телефонах, ці пристрої стали по-справжньому кишеньковими комп'ютерами. Їх можливості потрясають, але щоб зорієнтуватися у всьому різноманітті моделей, варто дізнатися, в чому між ними різниця.
Інструкція
1
Хтось вибирає сенсорний телефон, орієнтуючись, насамперед, на його зовнішній вигляд, а хтось не бачить сенсу переплачувати багато грошей за різноманітність можливостей, якими вражають дорогі моделі. Але, чимало і тих, хто купує сенсорний телефон, щоб не тільки дзвонити і писати смс, а ще мати можливість комфортного серфінгу в мережі Інтернет та перегляду фільмів.
2
Сенсорний екран значно розширює можливості мобільного телефону, в першу чергу через велику дисплея - немає необхідності виділяти на корпусі телефону додаткове місце для клавіатури. Розміри сенсорного екрану у всіх моделей відрізняються, тому якщо для вас визначальним фактором є можливість дивитися фільми і відкривати Інтернет сторінки, варто придивитися до моделей з великим дисплеєм. Вибираючи сенсорний телефон для Інтернет-серфінгу, переконайтеся, що телефон оснащений Wi-Fi модулем, інакше ваші витрати на мобільний зв'язок можуть різко зрости, а швидкість з'єднання буде залишати бажати кращого.
3
Телефони з сенсорним дисплеєм, як правило, дозволяють виробляти натискання не тільки пальцем, але і спеціальним пристроєм, на зразок указки - стилусом, - яким дуже зручно набирати смс і виконувати інші дії. Однак, деякі виробники, випускають такі моделі сенсорних телефонів, які сприймають натискання тільки пальця руки. Варто подумати, що зручніше для вас.
4
Більшість телефонів з сенсорним екраном дозволяють здійснювати введення тексту на повнорозмірною клавіатурі формату QWERTY, але недорогі моделі, найчастіше пропонують повноекранну алфавітно-цифрову клавіатуру, яка імітує клавіші звичайного стільникового телефону. Це не так зручно, і влаштовує не кожного.
5
Зйомка фотографій і високоякісного відео - додаткові можливості сенсорного телефону, але якість, як правило, безпосередньо залежить від ціни апарату. Можливостями музичного плеєра володіють майже всі моделі, але перевірте наявність роз'єму 3,5мм для підключення звичайних навушників в вподобаної вам моделі - часто навушники, що йдуть в комплекті, не радують особливо якісним звучанням.
6
Якщо ви автомобіліст, і на додаток до основних можливостей сенсорного телефону бажаєте отримати приємний бонус, варто придивитися до моделей, що мають в своєму активі GPS навігатор. Це корисний пристрій в сенсорних телефонах значно перевершує по комфорту навігатори звичайних мобільних телефонів, за рахунок розмірів екрану і зручності введення.