Як збільшити частоту кадрів. Як збільшити кількість кадрів в секунду.

Частотою кадрів в секунду називається кількість зображень, що змінюють один одного за одну секунду, в результаті чого формується ефект руху на екрані. Стандартною частотою в кінематографії вважається величина, рівна 24 кадрам в секунду, при цьому мінімальна частота, при якій рухи на екрані будуть плавними, дорівнює 16 кадрам в секунду. Природно, чим вище цей показник у відеофайлу, тим більш плавними та природними будуть руху на екрані.
Інструкція
1
Однією з програм, що дозволяє міняти показник частоти є Adobe After Effects.Скачайте цю програму з офіційного сайту компанії і встановіть її на компьютер.Запустіте After Effects, виберіть ролик (в контекстному меню виберіть Import потім File ...), частоту якого необхідно поміняти. У вікні проекту, з'явиться рядок з назвою редагованого відео файлу, тут можна побачити поточну частоту відео потоку, в даному випадку 25 кадрів в секунду.
2
Натисніть і утримуйте праву кнопку миші на піктограмі відео файлу, перетягніть її на значок створення нової композиції, яка знаходиться на нижній панелі інструментів.
3
У нижній частині вікна з'явиться панель Timeline для по кадрів ого редагування відео. Натисніть «Ctrl + K», в результаті відкриється вікно Composition Settings. Перейдіть у вкладку Basic і в рядку Frame Rate введіть нову частоту, наприклад 30.
4
Тепер необхідно включити режим змішування кадрів . Для цього, на панелі Timeline натисніть на кнопку Enables Frame Blending for all layers with the Frame Blend switch set.Виберіте один з трьох режимів перемішування • У першому режимі відсутні кадри будуть створюватися шляхом дублювання існуючих, при цьому, в відповідна комірка панелі Timeline буде порожньою , • У другому - кадри будуть отримуватися шляхом змішування вихідних кадрів , при цьому комірка містить пунктирну лінію, • У третьому - відсутні кадри будуть отримуватися шляхом морфинга наявних сусідніх кадрів , при цьому в комірці зображена суцільна ліняя.Самий швидкий режим перемішування - перший, при цьому якість кінцевого результату буде не найвищим, навпаки, при морфингом досягається найкращий результат, а й процес перетворення в цьому режимі може бути тривалим.
5
Для збереження нового відео файлу в меню Composition виберіть Make movie ..., задайте назву та місце на диску для збереження файлу, натисніть кнопку Render.