Як записати диск 7 Гб.

Фільми в якості 1920p, а також багато сучасних комп'ютерні ігри випускаються на носіях ємністю 7-8 Гб. Щоб скопіювати файли такого обсягу, потрібно зробити образ диска . Але на що записати такий образ і як перенести його на комп'ютер? Існує три способи пропалювання або записи семігігабайтних образів DVD-дисків.
Інструкція
1
Перший спосіб найпростіший - записати образ на компакт-диск відповідного об'єму - наприклад, на DVD 7 Гб, 8 Гб або 9 Гб. Такі диски називаються DVD-DL ("Double Layer" - подвійний шар, англ.) В цьому випадку необхідна будь-яка програма для запису дисків з підтримкою запису образів, наприклад, Nero Burning або Ashampoo, деякі з них є бесплатнимі.Обратіте увагу, що DVD -DL і DVD-DS є різними диска ми. DVD-DS мають зазвичай той же обсяг, що і двошарові диски, але є двосторонніми ("Double Side" - двосторонній, англ.) І не дозволяють записати файл об'ємом більше 4.7 Гб на одну сторону диска .
2
Другий спосіб - скопіювати образ на флеш-карту або флеш-накопичувач більшого, ніж сам диск, розміру - 8, 16 або більше гігабайт, або на переносний зовнішній HDD-диск. Для запуску такого образу диска на іншому комп'ютері потрібна програма для монтажу віртуального диска . Для цього підійде безкоштовна версія програми Daemon Tools Lite.Установів її і перезагрузив комп'ютер, в системній папці «Мій комп'ютер» з'явиться віртуальний DVD-привод. Клацнувши по ньому правою кнопкою миші, ви побачите контекстне меню Daemon Tools і зможете вибрати файл образу з флеш-накопичувача для запуску віртуального диска . Зазвичай файл образу має формат ISO.
3
І, нарешті, третій спосіб - розділити образ на парти (частини) і пропалити два звичайних DVD-R або DVD-RW диска ємністю 4.3 або 4.7 Гб.Для поділу образу диска на дві частини буде потрібно архіватор WinRAR. Він виконує ділення файлів на частини навіть в незареєстрованому стані. Після установки WinRAR, виберіть файл образу диска , натисніть на нього правою кнопкою миші і в контекстному меню клацніть «Додати до архіву ...» ("Add to archive ..."). У вікні настройки параметрів майбутнього архіву в головній вкладці (вона включається за замовчуванням), в лівому нижньому куті виберіть розмір партов зі стандартного списку, наприклад, "DVD + R: 4481 mb", або, введіть інший бажаний розмір частин, після чого натисніть "OK" .Програма розділить файл на частини з іменами «Ім'я файла.part1.rar» і «Ім'я файла.part2.rar» і збереже частини архівів у вихідну папку, де і знаходиться оригінальний образ диска . Запишіть файли-архіви на два DVD- диска і розпакуйте їх вміст для установки на іншому комп'ютері, по черзі вставляючи диски в лоток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t-EZAWv2BGY