Як визначити оригінал.

Купуючи флакончик парфумів, так не хочеться стати володарем підробки. Щоб убезпечити себе від цього, треба бути вкрай уважним, особливо якщо духи купуються в інтернет-магазинах, «з рук», в метро або в інших випадкових місцях. Оригінальною є парфумерія, випущена за спеціальною формулою на заводах , що належать створив її торговому дому.
Інструкція
1
Багато компаній використовують при упаковці своєї продукції целофанування. Целофан при цьому не повинен бути занадто товстим і щільним. Шов, розташований на боці або ззаду, виходить акуратним і рівним, оскільки целофан не склеюються при упаковці, а запаюють за допомогою нагрівання. Не повинно бути ніяких зморшок, зборок. Целофан облягає коробку щільно. Знизу і зверху знаходяться запечатують штампи.
2
Розглядаючи картонну упаковку, уважно прочитайте назву. В оригіналі не повинно бути зайвих або відсутніх букв. Всі написи виконуються чітко, в тому числі й ті, які нанесені дрібним шрифтом, або штрих-коди. Кольори не повинні бути спотворені або розмиті.
3
Розкривши коробочку з духами, ви повинні виявити картонну вставку, вона потрібна для того, щоб флакон «не бігав» по коробці. Як правило, виробники підробок такий картон не ставлять або розміщують дуже дешевий.
4
Розглядаючи сам флакон, зверніть увагу на якість скла, з якого він зроблений. Воно не повинно мати жодних включень: пухирців, патьоків, нерівностей. Колір флакона повинен бути однорідним, без змін по всій поверхні. Нанесені на поверхню скла написи не повинні бути нечіткими, розмитими або напівстертими.
5
Зніміть з флакончика кришку і огляньте її. При виготовленні підробок береться дешевий пластик, як правило, кришечка виходить непрофарбовані, з нерівностями і заусенцами. А якщо її зважити в руці, то в порівнянні з кришкою від оригінального флакона, вона буде занадто легкою. Метал для створення кришечок оригінальних парфумів не використовується.
6
Налиті у флакон духи не повинні мати домішок або осаду. Рідина повинна бути прозорою і чистою.
7
Порівняйте номер партії, нанесений зовні на коробку і надрукований на дні флакона. Вони повинні збігатися.
8
Нанесіть аромат на шкіру, перші 10-15 хвилин запах буде занадто різким. Але, почекавши цей час, можна буде визначити, подобається вам аромат чи ні. Запах підробок через 30 хвилин може змінитися кардинально, а через годину повністю вивітритися. В справжніх духах при створенні аромату використовують від 40 до 1000 інгредієнтів, а ось творці підробок обмежуються, як правило, 5-10.
Зверніть увагу
Відсутність Целофанування може бути відмінною ознакою для деяких торгових марок.
Духи є в арсеналі будь-якої жінки, незалежно від соціального стану, віку і зовнішніх даних. До того ж парфум є найпопулярнішим подарунком до іменин, 8 березня і іншим святам. Все це означає, що духи - товар завжди затребуваний. А попит породжує, як відомо, пропозиція. Причому, іноді це пропозиція виходить від недобросовісних продавців. Як же відрізнити оригінальний парфум від підробки сумнівної якості?
Інструкція
1
Будьте уважні, вибираючи парфуми. Дуже часто підроблені парфуми упаковані в такі ж точно коробочки і флакончики, як і їхні благородні французькі прототипи. Як же відрізнити підробку? У назві продукту одна буква може «випадати» або ж відсутнім зовсім (наприклад замість "Kenzo" на упаковці може значиться "Genzo"). А на ваші заперечення і питання консультант вправі заперечити щось типу «хіба ви не бачите, що це товар іншої компанії?»
2
Розгляньте упаковку. Ні вм'ятин, ні потертостей на коробочці бути не повинно. Крім того, перевірені виробники ніколи не упаковують дорогий парфум в дешевий картон і «сигаретний» грубий целофан з нерівними швами. Картон повинен бути якісним, поліграфія - чіткої, а тонкий целофан зобов'язаний щільно облягати коробку. До речі, майте на увазі, що деякі компанії не всю свою продукцію упаковують в целофанову плівку. Серед винятків - Hugo Boss Energise, Lacoste Hot Play, знаменитий аромат Davidoff Cool Water.
3
Зверніть увагу на найменування продукту. Якщо на коробці ви побачили слово "parfume" - перед вами підробка. Французькі виробники ніколи не напишуть в кінці цього слова букву "e".
4
Перевірте штрих-код. У французьких виробників він починається з трійки (30-37), у британських - 50, італійських - 80-83, іспанських - 84, німецьких - 400-440. До речі, якщо на коробці є напис «Париж - Лондон - Нью-Йорк», то перед вами підроблений парфум. Країна виробництва повинна бути вказана чітко: наприклад, "Made in France".
5
Уважно огляньте флакончик. Вас повинні насторожити мутнувате скло, нечіткі написи на пляшці, нещільно сидить кришка і прокручується пульверизатор.
6
Кожен флакон має серійний номер, який мається на денці флакона. Причому він наноситься не на наклейку, а безпосередньо на скло.
7
Обов'язково придивіться до кольору духів. Ароматна рідина має бути прозорою. Відтінки варіюються від світло-золотистого до темно-бурштинового. Часом виробник додає в продукт барвники, і парфум набуває ніжні рожеві, блакитні, бузкові тони. А от яскраво-синіми або яскраво-зеленими оригінальні духи бути не можуть.
Корисна порада
Найголовніше - не купуйте духи на ринках і в сумнівних лавках. Краще придбайте аромати в перевірених і добре зарекомендували себе магазинах. Так шанси купити підробку будуть зведені до мінімуму.