Як збільшити талію.

Як часто в наше століття пропаганди здорового способу життя та красивого тіла ми буваємо незадоволені своїм зовнішнім виглядом і параметрами власного тіла. Причому це твердження стосується в рівній мірі, як до жінок, так і до чоловіків. Красива фігура - це мрія обох статей. Ось тільки розуміння цього словосполучення у жінок і чоловіків різний. Якщо представниці слабкої статі прагнуть мати гарні груди і тонку талію , що переходила в спокусливу лінію стегон, то для чоловіків еталоном вважаються широкі плечі, вузькі стегна і Накочена талія. Що ж слід зробити чоловікам, незадоволеним об'ємом своєї талії?
Інструкція
1
Природним виходом з положення є фізичні навантаження і набір певних вправ. Ось деякі з них: Корисно робити нахили з важкою вагою. При цьому працювати повинно тільки тулуб, а самі нахили виконуються строго в сторони, без відхилень вперед або назад. При правильному виконанні вправи тренуються і накачуються косі м'язи живота. Що й призведе до бажаного збільшення обсягу талії.
2
Також важливо опрацювати м'язи преса. Роблячи вправи на прес, ви можете посилити ефект, якщо додатково візьмете будь-якої вантаж (наприклад, гантелі або диск).
3
І не забувайте про спину. Підійдуть такі вправи з комплексу бодібілдингу як станова тяга, тяга в нахилі, тяга гантелі однією рукою.
4
Перш ніж приступати до активних вправ не забудьте порадитися з лікарем і фітнес-тренером. Вони допоможуть вам не тільки визначити обсяги корисного навантаження для організму, але і наявність протипоказань.
5
Збільшення обсягу талії має відбуватися обов'язково за рахунок м'язової, а не жирової маси. Не варто сподіватися домогтися хороших результатів, налягаючи на фаст-фуд. Запорука гарної фігури і гарного самопочуття - раціональний обсяг фізичних вправ.