Як викласти вітрину.

Якщо ви починаєте свій власний бізнес, вам необхідно знати кілька основних правил торгівлі, а також володіти деякими прийомами для ефективного використання наявних у вас ресурсів. Так як бізнес - це свого роду постановочна гра, де призом є ваша прибуток, вміти тактично правильно виконувати дії особливо важливо. Одним з таких справ є викладка вітрини.
Інструкція
1
Проаналізуйте вашу аудиторію. Перш, ніж вирішити, що і як викласти на вітрині, визначте, що саме з вашої продукції цікавить покупця. І залежно від ваших цілей робіть різну викладку.
2
Якщо вам необхідно продати давно залежаний товар, виставите його вперед, на саме видне місце. Цінник зробіть для нього більш яскравим і великим. Те, що потрібно продати в першу чергу, має кидатися в очі покупця.
3
Якщо ж у вас є якийсь особливо вигідний товар, який ви отримали за низькою ціною, але змогли зробити велику націнку на нього, то можливо слід помістити в центр саме його, поки даний предмет не втратив свою актуальність.
4
Прикрасьте вітрину , особливо якщо мова йде про зовнішній вітрині, що виходить на вулицю. Наскільки сіро і непривабливо виглядають напівпорожні сірі стіни подібних вітрин, толком не заповнені ні товаром, ні декором. Така вітрина лише навпаки відганяє відвідувачів від вашого місця, відбиваючи бажання вас відвідувати. Кожна вітрина, як окремий магазин - так створіть їй імідж. Наповніть її асортиментом, створіть відчуття багатства, вставте хоча б звичайний тематичний картонний малюнок з боків. Це покаже, що господар до неї доклав руку, а значить, він любить свою справу.
5
Завжди тримайте вітрину в чистоті. Бруд, пил і інше сміття показують лише "наплювацьке" ставлення, що, звичайно ж, негативно позначиться на всьому магазині.