Як заливати фарбу в принтер. заміна фарби в принтері дніпропетровськ.

Якщо ви вирішили самостійно поміняти фарбу в принтері, пам'ятайте, що не всі способи заміни фарби підходять для будь-яких моделей принтерів. Наприклад, деякі принтери, випущені американськими і японськими фірмами, при спробі заправити картриджі звичайною фарбою зі шприца, починають відмовляти в роботі, видаючи помилку друку. Тому слід ознайомитися з деякими нюансами заправки фарби в принтер.
Інструкція
1
Для початку вимкніть принтер. Переконайтеся, що він від'єднаний від харчування, тому що якщо ви випадково запустите його під час заміни фарби, деякі деталі пристрою можуть бути пошкоджені, що призведе до подальшої поломки всього агрегату.
2
Підготуйте робоче місце: вам буде потрібно кілька аркушів газети, причому бажано побільше, так як фарба добре вбирається і нічим вже не відмивається. Якщо в кімнаті білі підлогові покриття, настійно рекомендуємо проводити дану операцію в іншому приміщенні, так як і 10 газет можуть вас не врятувати у разі надзвичайної ситуації, наприклад, пролитої флакона з фарбою. Крім газет необхідний шприц, можна використовувати самий звичайний, є і великі - спеціалізовані, ганчірка і розчинник.
3
Проводите заміну найкраще в одноразових рукавичках, якщо у вас немає бажання відмивати тиждень руки, або весь вечір провести за відтиранням плям розчинником.
4
Згідно інструкції вашого принтера, вийміть картриджі з фарбою. Як правило, цю інструкцію можна знайти або на коробці від принтера, або безпосередньо на задній стороні кришки.
5
Після того як картридж витягнутий, наповніть шприц необхідної фарбою. Під кожен колір найкраще мати свій окремий, так як в цьому випадку фарба не змішується. Акуратно увійдіть в спеціальну заглушку картриджа шприцом, або відкрийте її, якщо у вашій моделі є така можливість. Заливайте фарбу дуже повільно, так як найменші пролиті краплі доставлять вам купу незручностей. Як тільки фарба виявиться всередині, можете встановлювати картридж.