Як налаштувати ммс-повідомлення.

ММС- повідомлення дозволяють різко розширити можливості будь-якого телефону і його власника. Ви зможете швидко пересилати фотографії або навіть невеликі відео вашим друзям і знайомим, наприклад, невелике відео-привітання з днем народження. Також ви зможете прикріплювати зображення до ваших повідомлення м по роботі й бізнесу, наприклад, будь-які документи чи інші цінні папери. Все, що потрібно зробити, щоб стати ще більш комунікабельним - це виконати ряд простих кроків.
Інструкція
1
Відвідайте центр допомоги клієнтам вашого стільникового оператора. Це найпростіший і надійний спосіб налаштувати ММС-повідомлення. Просто зверніться до будь-якого вільного консультанту з вашим питанням. Швидше за все, вас відправлять до техніка, який особисто вручну налаштує ваш телефон. Є й такий варіант, що вам видадуть детальну та детальну інструкцію, як власноруч все виконати, щоб ви завжди могли робити це самі в будь-який час.
2
Якщо ж ви не маєте вільного часу, щоб відвідати мобільний центр, зайдіть з цієї ж самої проханням в будь-який з салонів стільникового зв'язку вашого міста. Зверніться до консультанта, і, швидше за все, вам не відмовлять, але можуть попросити невелику суму грошей за надані послуги.
3
Спробуйте подзвонити в сервісний центр, якщо зателефонувати вам все-таки простіше, ніж будь-куди йти. Попросіть вислати вам настройки ММС на електронну пошту або у вигляді СМС на телефон. Все, що вам залишиться - слідувати які прийшли налаштувань.
4
Останній спосіб повністю самостійного налаштування - знайдіть буклет з користувальницької інструкцією до телефону. Практично кожна сучасна модель має в подібній книжці детальний опис того, як налаштувати ММС- повідомлення. Цілком можливо, що інформації в цій книжці вам буде достатньо, якщо налаштування вашого оператора не містять будь-яких "родзинок" в налаштуванні.