Як копіювати файли з комп'ютера.

Копіювати файли , що знаходяться на жорсткому диску комп'ютера, можна кількома способами. Тут вся справа в ефективності методу, оскільки окрема інформація, яку шкода втрачати, враховуючи можливість несправності жорсткого диска, вимагає додаткових заходів безпеки.
Інструкція
1
Найбільш поширений і, в той же час, дешевий спосіб копіювання інформації з жорсткого диска на додатковий носій інформації - це компакт диск. Зручності способу очевидні також в тому плані, що абсолютно всі сучасні комп'ютери (навіть «бюджетні» і «офісні» комплектації) оснащені дисководами, які дають можливість записувати інформацію з комп'ютера на компакт диск. Якщо інформації не дуже багато, то цілком підійде простий компакт диск (звичайно 700 мегабайт), але якщо більше, то краще скористатися DVD болванкою (місткість двосторонніх 8 гігабайт). Слід враховувати, що записувати інформацію на такі диски краще не «стандартним» способом, а за допомогою запису диска через Nero - CD DVD Burning. Однак, враховуючи дешевизну способу, необхідно перевірити працездатність файлів на помилки (тобто після запису скопіювати на комп'ютер), оскільки щось може записатися коректно, а щось ні.
2
Ще досить поширеним способом є USB-флеш-накопичувач. З розвитком технології з'явилася доступність. Розміри флешки теж вже далеко перевищують як звичайні диски, так і двосторонні DVD. Збереження інформації краще, ніж на дисках, швидкість вище. Загалом, спосіб куди більш ефективний, ніж компакт диски. Але, разом з тим, це звичайно коштує дорожче. Але можливо, для збереження особливо важливої інформації краще «перестрахуватися».
3
Коли інформації занадто багато, і обсягу флешки або дисків явно недостатньо, то досить часто замість того, щоб записувати дуже багато дисків або навіть використовувати декілька флеш-накопичувачів, можна скористатися зовнішнім жорстким диском. Спосіб досить зручний для зберігання великої інформації, оскільки обсяги у таких дисків досить значні і в принципі не поступаються звичайним (1, 2 терабайта). Ціни прийнятні, звичайно дешевше звичайних жорстких дисків. Швидкість, як правило, точно така ж, як на стандартних hdd. Тому даний спосіб універсальний для зберігання об'ємної інформації.
Компакт- диски являють собою зручний засіб зберігання і перенесення інформації. Копіювання на них файлів з комп'ютера може здійснюватися як штатними можливостями операційної системи, так і за допомогою сторонніх додатків.
Інструкція
1
Вставте диск в дисковод комп'ютера. Після цього відкрийте за допомогою провідника папку, в якій знаходяться файли , які необхідно скопіювати. Виділіть їх за допомогою лівої кнопки миші, потім клацніть по ним правою кнопкою, виберіть пункт меню «Відправити» і вкажіть дисковод, в який був вставлений диск. Також по виділених файлів можна натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт "Копіювати", після чого відкрити за допомогою провідника папку диска і, клікнувши правою кнопкою миші, вибрати «Вставити».
2
На панелі інструментів вікна провідника з папкою диска клацніть по посиланню «Записати компакт-диск». Вкажіть ім'я для записуваного диска, після чого натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся закінчення процесу. Завершивши відкриється лоток дисковода - диск записаний, його можна вийняти.
3
Копіювати файли с комп'ютера на диск можна за допомогою спеціалізованих програм, призначених для пропалювання (наприклад, Ahead Nero, Small CD-Writer, Ashampoo Burning Studio і т .п.). Вставте у привід комп'ютера диск, виберіть один з додатків для запису і запустіть його.
4
В меню «Файл» програми виберіть пункт «Створити». В налаштуваннях нового проекту вкажіть CD або DVD використовуватиметься для запису. При необхідності виберіть один з додаткових типів даних для записуваного диска.
5
Вкажіть настройки запису: мультисессії чи ні, запис або імітація, перевірка даних, швидкість запису. Задайте тип файлової системи диска, його ім'я, а також додаткові настройки при необхідності. Після цього натисніть кнопку «Створити».
6
За допомогою відкрився робочого вікна програми скопіюйте необхідні файли в проект запису. Для цього скористайтеся файловим менеджером програма, виберіть пристрій, каталог і файли , підготовлені для запису. Натисніть лівою кнопкою миші по необхідному файлу і, не відпускаючи кнопку, перетягніть його в проект. Якщо необхідно скопіювати декілька файлів - виділіть їх і таким же способом перетягніть.
7
Після цього натисніть кнопку «Запис», розташовану в панелі інструментів програми. У вікні перевірте зазначені раніше параметри і натисніть кнопку «Прожиг». Дочекайтеся закінчення процесу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5DjdaMhBmzg