Як зробити рамки в документі. роздрукувати рамку для тексту.

Іноді буває необхідно оформити документи красивими рамками. Це може знадобитися, наприклад, для оформлення подячних грамот, урочистих привітань або будь-яких повідомлень, які ви хочете роздрукувати і повісити на видне місце. Зробити це під силу навіть людині недосвідченій в комп'ютерних науках, і не має навичок роботи на ПК.
Вам знадобиться
  • текстовий редактор Word (будь-яка версія)
Інструкція
1
Відкрийте документ, який потрібно оформити рамкою, в текстовому редакторі Word (Ctrl + O) .В меню «Формат» виберіть «Кордон і заливка». При цьому відкриється вікно, зображене на скріншоте.В Microsoft Word 2007, щоб отримати доступ до цих налаштувань, спочатку виберіть «Розмітка сторінки» а потім знайдіть «Кордони сторінок». В даному випадку, в інших відносинах ця версія редактора нічим не відрізняється від попередніх.
2
У розкрився вікні перейдіть на вкладку «Сторінка». Тут ви можете налаштовувати рамки у відповідності зі своїм завданням і за своїм смаку.З розкривних списків послідовно виберіть тип майбутньої рамки (суцільна, подвійна, пунктир, хвиляста лінія, точка-тире і т.д.), її колір і шіріну.Помімо цього, в якості рамки можна вибрати візерунок з розкриває списку «Малюнок». Цей візерунок також можна «пофарбувати» практично в будь-який колір і поставити йому необхідні розміри.
3
У лівій частині вікна, за бажанням, надайте рамці об'ємний вигляд або накладіть на неї тінь. Для цього, скористайтеся однойменними іконкамі.В правій частині вікна можна додати або прибрати кордон рамки . Наприклад, якщо це необхідно, можна видалити праву або ліву, верхню чи нижню частини рамки .Після того як результат буде вас влаштовувати натисніть "ОК" щоб прийняти зміни і збережіть документ.
4
Якщо кінцевий результат вас не влаштував, згодом рамку можна відредагувати або видалити. Для цього знову відкрийте вікно «Кордон і заливка» з меню «Формат», і змініть параметри рамки . Щоб видалити її, просто натисніть іконку «Ні» у верхній правій частині вікна.
Корисна порада
Примітка: Іноді потрібно вставити рамку всередину документа, щоб обернути нею тільки частина тексту, але не всю сторінку. В цьому випадку виділіть частину тексту, потрібного обернути рамкою, відкрийте вікно «Кордон і заливка» з меню «Формат», і перейдіть на вкладку «Кордон». Налаштування тут аналогічні вищеописаним. Виберіть параметри для рамки, такі як тип лінії, ширина і колір. Потім натисніть "ОК".