Як замінити курсор.

Незважаючи на те, що курсор займає незначну площу екрана, курсор має велике значення. Це не просто іконка - це продовження вашої руки, і зв'язок фізичного світу з віртуальним. Тому не дивно, що багато людей хочуть змінити курсор на більш привабливий і індивідуальний. В Microsoft Windows це можна здійснити або за допомогою засобів вбудованих в систему, або за допомогою додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Інструменти: стандартні засоби Microsoft Windows або програма Cursor FX від Stardock
Інструкція
1
В Microsoft Windows є вбудовані можливості, які дозволяють змінити курсор миші. Щоб отримати до них доступ, в меню «Пуск» виберіть «Налаштування» а потім увійдіть в «Панель управління». Знайдіть іконку «Миша» і відкрийте її двома клацаннями.
2
Слідом за цим відкриється вікно дозволяє налаштовувати і змінювати деякі параметри миші, такі як швидкість пересування, інверсія кнопок або параметри коліщатка. Змінити курсор можна на вкладці «Покажчики». Перейдіть на цю вкладку.
3
Є дві можливості: або змінити кожен курсор в схемі окремо, або відразу всю схему. Щоб замінити схему цілком, розкрийте список готових схем, виберіть підходящу і натисніть "ОК" щоб прийняти зміни.
4
Якщо ви хочете змінити якийсь окремий курсор зі схеми, наприклад, іконку очікування у вигляді пісочного годинника, виділіть її мишею із списку курсор ов, натисніть кнопку «Обзор», підшукайте підходящу заміну і натисніть "Відкрити" .Щоб новий курсор став активним, натисніть «ОК».
5
Покажчики, які поставляються разом з Windows, не відрізняються різноманітністю або дизайнерськими вишукуваннями. Якщо ви хочете чогось особливого, тоді скористайтесь додатковим програмним обеспеченіем.Напрімер, встановіть програму «Cursor FX» від Stardock. Ця програма дозволяє поміняти курсор декількома клацаннями миші. Просто відкрийте програму, виберіть сподобався курсор із списку, і натисніть «Застосувати».
Корисна порада
До складу Cursor FX входить близько 20 схем. Причому буквально сотні додаткових можна скачати з сайту программи.Здесь можна вибрати курсори різного розміру, тематичні, з цікавими ефектами. Деякі з них зовсім незвичайні. Наприклад, можна встановити курсор схожий на ластик, цукерку, або у вигляді рідкої анимированной краплі ртуті.К того ж до кожного курсору можна підбирати різні ефекти: звуки, слід від покажчика, ефекти при клацанні, налаштовувати тіні і багато іншого.
На персональних комп'ютерах курсор (покажчик) миші є головним активним елементом управління роботою системи. Покажчик миші - це графічний об'єкт (зазвичай стрілка), пересування якого по екрану монітора викликається переміщенням комп'ютерної миші.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і в списку справа натисніть на рядок «Панель управління» один раз лівою кнопкою миші. Відкриється меню налаштувань основних параметрів системи, комп'ютера і його окремих компонентів.
2
В наявному списку знайдіть і клацніть один раз лівою кнопкою миші по рядку «Миша». Відкриється діалогове вікно «Властивості: Миша», в якому відображено основні настройки параметрів кнопок миші, коліщатка, види вказівників, додаткового обладнання тощо.
3
У вікні властивостей миші активуйте вкладку "Покажчики". В ній показана обрана схема оформлення покажчика миші і область перегляду покажчиків даної схеми при різних подіях системи.
4
Відкрити вкладку "Покажчики" в діалоговому вікні «Властивості: Миша», можна також, відкривши меню «Пуск» і ввівши запит «покажчик» в рядок пошуку «Знайти програми та файли». У списку результатів пошуку виберіть рядок «Зміна виду покажчика миші». Відкриється діалогове вікно властивостей миші з уже активованою вкладкою "Покажчики".
5
Відкрийте список схем оформлення покажчика. Для цього клацніть лівою кнопкою миші один раз по рядку з назвою активної в даний момент схеми в верхній частині вікна властивостей.
6
У списку, виберіть вподобану схему оформлення, якшо по рядку з її назвою лівої кнопкою миші один раз. В блоці «Налаштування» відобразяться застосовувані в обраній схемі покажчики для різних подій операційної системи Windows.
7
Після вибору потрібної схеми оформлення курсорів миші натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК».
Зверніть увагу
Покажчики миші бувають статичними і анімованими. Статичні покажчики не міняють свого виду, а анімовані - змінюються (або рухаються) при будь-яких певних подіях операційної системи Windows (яскравий приклад анімованого покажчика - курсор, який відображається при завантаженні системи).
Корисна порада
Користувач може вибирати покажчики з існуючих стандартних наборів операційної системи Windows 7, як це описано вище, а також може завантажувати будь-які сподобалися варіанти покажчиків миші. Для цього на вкладці «Покажчики» в діалоговому вікні властивостей миші виділіть системне подія, для якого необхідно поміняти вид курсора і натисніть кнопку «Огляд ...», знайдіть директорію розміщення користувальницьких покажчиків і виберіть потрібний файл (з розширенням «* .ani» або «* .cur »). Натисніть кнопку «Відкрити». Обраний покажчик відобразиться в рядку з прив'язаним подією системи.