Як поставити батьківський контроль.

Операційна система Windows 7 дозволяє обмежити права користувача на запуск певних програм, ігор і на включення самого комп'ютера. Ця можливість реалізована за допомогою функції «Батьківський контроль ». Ця функція дозволяє встановити три способи обмеження доступу - запуск ігор, запуск конкретних додатків і обмеження за часом.
Інструкція
1
Відкрийте «Панель управління» і виберіть пункт «Додавання і видалення облікових записів», вкажіть ім'я, виберіть «Звичайний доступ» і натисніть кнопку «Створення облікового запису».
2
Відкрийте обліковий запис створеного користувача і виберіть «Встановити батьківський контроль », після чого знову виберіть обліковий запис створеного користувача. Відкриється вікно налаштувань.
3
Щоб обмежити користувача за часом, натисніть на пункт «Вимк.» Навпроти рядка «Обмеження за часом». У вікні, задайте інтервали часу, в які вхід в систему даними користувачем буде заборонений, і натисніть OK.
4
Можна заборонити доступ до ігор, обмежуючи їх за категоріями. Натисніть «Викл.» Навпроти рядка «Категорії ігор». У вікні, введіть необхідні настройки з обмеження доступу та натисніть OK.
5
Обмежити доступ до певних програм (не тільки до ігор) можна, натиснувши «Викл.» Навпроти рядка «Обмеження на запуск програм». Буде відкритий список всіх встановлених на комп'ютері програм. Виберіть ті, доступ до яких необхідно заборонити і натисніть OK.
Зверніть увагу
Батьківський контроль потрібен для того щоб врегулювати використання комп'ютера дітьми. Приміром: Ви зможете встановити ділянки часу, в які діти зможуть користуватися комп'ютером. Також Ви зможете поставити дозвіл на те, в які ігри Включення батьківського контролю. 1. Вам потрібно відкрити розділ «Батьківський контроль». Для цього натискаємо меню «Пуск» -> «Панель управління» -> «Батьківський контроль». 2. Тепер, виберете користувача, для якого ви бажаєте встановити батьківський контроль.
Корисна порада
Тест оперативки windows 7. Як змінити папку куди Windows встановлює програми за замовчуванням. Як налаштувати яскравість екрану в Ubuntu. Як скачати музику з Контакту. Головна »Windows» Як встановити батьківський контроль в Windows 7. Darel, допоможіть будь ласка !!! в мене раніше видавало постійно помилку при вході меню батьківського контролю але одного разу я відключила батьківський контроль і через деякий час хотіла поставити знову але він вже не ставиться видає помилку і відразу вилітає навіть в мене батьківського контролю не ...