Як перейти на безлімітний інтернет.

Часто при укладенні договору підключення до інтернету ми вибираємо тарифний план виходячи зі свого минулого досвіду веб-серфінгу, з різниці цін або з рад менеджера компанії. Однак через деякий час виявляється, що ми проводимо в мережі набагато більше часу, ніж розраховували, і постає питання про перехід на безлімітний тарифний план.
Інструкція
1
Можна перейти на безлімітний інтернет, відвідавши найближчий офіс свого інтернет-провайдера. Для цього вам буде потрібно свій екземпляр договору на надання інтернет-послуг та якесь посвідчення особи. Адреса головного офісу компанії можна знайти в договорі, а адреси додаткових - на сайті провайдера або по телефону підтримки клієнтів, який теж повинен бути в договорі і на сайті.
2
Можна змінити тарифний план, просто зателефонувавши по телефону підтримки клієнтів. В цьому випадку вам треба мати під рукою примірник договору, або номер вашого рахунку у компанії-провайдера.
3
Але найзручніший спосіб перейти на безлімітний інтернет - скористатися відповідною опцією в вашому «особистому кабінеті» на сайті провайдера. Щоб до нього потрапити, необхідно ввести логін та пароль, які зазвичай вказуються в додатку до договору з компанією, що надає послугу.
4
В кабінеті шлях до опцій зміни тарифу буде різним у різних провайдерів, єдиного стандарту, на жаль, не існує. Наприклад, якщо ви використовуєте Білайн-Інтернет, то вам потрібно перейти на вкладку «Інтернет» і клацнути посилання з написом «Зміна тарифного плану». Ваш поточний план в таблиці буде виділений зеленим шрифтом, а для зміни його на будь-який з безлімітних треба поставити навпроти потрібного позначку і натиснути кнопку «Змінити тарифний план» під таблицею. На наступній сторінці вам слід клацнути точно таку ж кнопку ще раз для підтвердження свого вибору і на цьому процедура переходу на безлімітний інтернет буде завершена.