Як відкрити АЗС.

Кількість автомобілів на дорогах зростає з кожним днем, у зв'язку з цим, потреба в енергоносіях також, неухильно підвищується. Тому одним з найбільш прибуткових видів є автозаправний бізнес. Відкрити свою АЗС можна двома способами, можна або побудувати власну АЗС , або стати представником однієї з існуючих мереж заправок.
Інструкція
1
Щоб створити власну АЗС , необхідно отримати ряд дозвільних документів в Мінпаливенерго, наприклад ліцензія на зберігання і переробку газу і нафтопродуктів.
2
Наступний крок - це оренда площі, закупівля і установка необхідного обладнання. Тут необхідно зазначити, що АЗС не може розташовуватися ближче 30 метрів від житлових будинків, тому розташувати її в компактному районі міста, як це робиться в Європі, не вдасться. Витрати на цьому етапі, з урахуванням супутньої інфраструктури (магазин, автомийка або автосервіс), можуть скласти близько 500 000 доларів.
3
Важливим елементом даного бізнесу є забезпечення АЗС паливом. Необхідно встановлювати тісні зв'язки безпосередньо з великими нафтовими компаніями і через них виходити на нафтобази. Такий підхід дозволить забезпечити безперебійні поставки якісного бензину.
4
На АЗС не можуть працювати не підготовлені люди, більш того, кожен співробітник, включаючи оператори, заправника, водія і т.д. повинні бути, сертифіковані відповідним органом. Отримати підготовлений персонал можна, переманивши його з іншої заправки або відправивши наявний на навчання в нефтеінспекціі.
5
Прибутковість цього бізнесу залежить від багатьох факторів. Вдале місце розташування, наявність додаткових послуг і хороші під'їзні шляхи, дозволять залучити більше клієнтів, а найм на роботу сумлінного персоналу дозволять мінімізувати непередбачені втрати, пов'язані з крадіжками палива оператором АЗС або водієм бензовоза.