Як налаштувати локальну мережу між комп'ютерами і ноутбуком. Як створити мережу між комп'ютером і ноутбуком через роутер.

Якщо у вашому розпорядженні є декілька ноутбуків і комп'ютерів, то ви неодмінно захочете об'єднати їх в єдину локальну мережа . Для створення подібної мережі ви можете використовувати як стандартні дротяні технології, так і бездротову мережа Wi-Fi. Якщо вам необхідно з'єднати і комп'ютери, і ноутбуки, то краще використовувати комбінований метод. В такому випадку вам знадобиться Wi-Fi роутер або маршрутизатор.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • Wi-Fi маршрутизатор
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Виберіть маршрутизатор або роутер. Для вирішення завдання вам необхідно врахувати два параметри: наявність можливості створення бездротової точки доступу і певну кількість портів для кабельного підключення.
2
Відкрийте настройки маршрутизатора або роутера. У випадку з роутером D-Link введіть в адресний рядок браузера http://192.168.0.1, а для маршрутизаторів ASUS - http://192.168.1.1. Відкрийте параметри локальної мережі або інтернету. Вкажіть для вашого розподільного пристрою фіксований статичний IP-адресу.
3
Відкрийте настройки Wireless Setup Wizard і створіть точку доступу бездротової мережі Wi-Fi. Дозвольте ноутбукам, підключеним до цієї точки доступу, з'єднуватися з локальною мережа ю.
4
Підключіть комп'ютери до маршрутизатора мережевими кабелями, використовуючи для цього порти LAN. Відкрийте настройки здійснювати підключення до мережі ноутбука або комп'ютера. Перейдіть в властивості протоколу інтернету TCI/IP. Вкажіть для вашого ПК статичний IP-адресу. Він повинен відрізнятися від IP-адреси маршрутизатора тільки четвертим числом.
5
Повторіть аналогічну операцію для інших ПК і ноутбуків, замінивши останній сегмент.