Як зробити посилання на засланні.

Напевно ви не раз помічали так звані «клікабельні» посилання на сторінках різних інтернет ресурсів. За таких посиланнях людина може відразу ж перейти на потрібну йому сторінку без необхідності копіювання даної посилання, потім наступною її вставки в браузер. Існують різні графічні редактори, які дозволяють вам автоматично робити посилання на засланні. Але що якщо подібного графічного редактора у вас під рукою не виявилося? Вихід все одно є, для цього вам необхідно знати всього лише кілька команд мови HTML.
Вам знадобиться
  • - ази html
Інструкція
1
Перший варіант оформлення: Виділіть візуально відрізок тексту пропозиції, або тексту неактивної посилання, який ви хочете перетворити в «клікабельно» посилання. Оточіть цей текст так, як показано в прикладі: Текст Замість слова «названіе_сайта» вставте адресу ресурсу, на який повинна вести ссилка.Еслі ви хочете, щоб посилання відкривалася в новому вікні, тоді необхідно додати комбінацію target = '_ blank' одразу ж усередині відкриваючого тега Тепер у вас повинно вийти наступне: Текст Важливо відзначити, що лапки необхідно ставити прямі, а не фігурні. У тому випадку, якщо ви попередньо набираєте тексти в Microsoft Word, він автоматично може замінювати прямі лапки на фігурні. Щоб цього не сталося, можна вимкнути автозаміну в меню Сервіс - Параметри автозаміни - Автоформат при вводі. Зніміть найперший прапорець, тепер лапки будуть завжди прямими.
2
Другий варіант оформлення (більше підходить для форумів): Дуже часто на форумах html мову істотно обмежений, тому перший варіант вставки посилання на форумі у вас може не спрацювати, і замість посилання буде виводитися текстова версія, включаючи всі теги та стилі оформлення. В такому випадку необхідно застосувати наступну конструкцію: [url = http://названіе_сайта] Анкор_ссилкі [/url] Як бачите, тут лапок вже ставити не потрібно.
Зверніть увагу
Уникайте зайвих прогалин та інших непотрібних символів. Мова HTML - це точний мову команд, де кожен додатковий символ може зіграти роль. Якщо вам складно запам'ятати код, просто кожен раз копіюйте його, міняючи тільки текст посилання і саме посилання на потрібні вам параметри.