Як лікувати обмін речовин. Як встановити обмін речовин.

Уповільнений обмін речовин призводить до набору зайвої ваги. Найчастіше причина криється в порушення гормонального фону, але захворювання може носити і спадковий характер. До лікування цього захворювання потрібно підходити серйозно, так як воно може провокувати і розвиток інших хвороб. На нормалізацію обмін а речовин буде потрібно багато часу, при цьому підхід до лікування має бути системним - інакше результату не буде.
Інструкція
1
Відвідайте лікарню і здайте аналізи на гормони щитовидної залози і статеві гормони. Якщо спостерігається відхилення, вам призначать лікування гормональними препаратами. Не бійтеся, що наберете ще кілька кілограмів: навпаки, від таблеток вага повільно, але вірно почне знижуватися.
2
Зазвичай при уповільненому обмін е речовин відбувається застій у кишечнику. Проведіть очищення проносними препаратами або за допомогою клізми. Робіть очищаючі процедури клізмою протягом трьох днів, але не більше. А якщо ви приймаєте проносні рослинного походження, курс лікування повинен становити 30 днів. За цей час організм звикне до регулярного очищенню і почне самоочищатися.
3
Їжте продукти, багаті баластними речовин ами. Якщо вони не входять у ваш раціон, почніть вживати клітковину або висівки, які можна придбати в аптеці. Також необхідно вживати сирі овочі і фрукти. А ось м'ясо обмежте або замініть частково морепродуктами. При уповільненому обмін е речовин м'ясні продукти погано перетравлюються. Перестаньте є білий хліб і макарони, а крупи можете не варити, а заливати окропом. Звичайно, такий раціон не відрізняється вишуканим смаком, але обмін речовин від цього нормалізується.
4
Два дні на тиждень влаштовуйте розвантажувальні дні. Пийте тільки мінеральну воду, кефір або їжте фрукти. За ці дні ви можете втратити від 1 до 4 кг зайвої ваги, що теж непогано. Якщо у вас є захворювання шлунково-кишкового тракту, лікувальне голодування можливо, але тільки після консультації з лікарем.
5
Займайтеся спортом, і не обов'язково професійним. Підтримуйте своє тіло в тонусі, і обмін речовин прискориться, а процес схуднення активізується. Також значно покращиться форма тіла, проблемні зони підтягнуться, а у вас почне формуватися фігура. Якщо худнути і не підтримувати тонус м'язів, шкіра почне дрябнуть і обвисати.
6
Не забувайте пити вітаміни і мінерали, особливо якщо ви дотримуєтеся дієти. Недолік корисних речовин теж може призводити до набору зайвої ваги, збою в роботі травлення і викликати інші наслідки. Але не сподівайтеся, що через тиждень лікування все прийде в норму, на це потрібен час.