Як дресирувати морську свинку.

Багато людей вважають за краще придбавати морських свинок через їхній невеликий росту і того, що за ними потрібно менший догляд, а для дитини це грайливий і красивий вихованець. Крім цього, морські свинки відмінно піддаються дресируванню і не менше за інших тварин можуть радувати своїх господарів цікавими трюками. Якщо ви віддали свою перевагу цьому чарівному тваринного, то кілька порад вам доведеться якраз до речі.
Інструкція
1
Навчіть морську свинку відгукуватися на своє ім'я. Відійдіть від клітки на невелику відстань, щоб свинка могла добре вас чути, так як голос підвищувати на тварину ні в якому разі не можна.
2
Покладіть біля себе частування. Випустіть морську свинку . Повторюйте кличку тварини весь час, поки свинка добиратиметься до їжі. Зазначені дії дії варто повторювати щодня по 2-3 рази.
3
Після закінчення декількох тижнів ви помітите, що ваша тварина відгукується на своє ім'я. На ваш розсуд можна використовувати не ім'я, а бавовна, приміром - і тоді свинка зможе відгукуватися на бавовну.
4
Навчіть морську свинку танцювати. Візьміть в руку улюблені ласощі тварини, підніміть руку з ласощами над головою морської свинки так, щоб тварині довелося підвестися на задні лапки.
5
Повторюйте слово "вальс", коли звіринка буде тягнутися за ласощами. Спочатку вона буде кружляти навколо себе, а в подальшому зможе встати на задні лапки і кружляти на них.
6
Через деякий час морська свинка зможе демонструвати подібні дії вже без ласощів, навіть в тому випадку, якщо ви просто підніміть руку і будете говорити знайоме слово. Пам'ятайте - після кожного трюку тваринного обов'язково слід його похвалити і піднести йому улюблені ласощі.
Зверніть увагу
Відразу хочемо відзначити, що морська свинка здатна виконувати тільки нескладні завдання. Сидіти по команді, лежати або приносити тапочки, як собаки, вона навряд чи коли-небудь навчиться. Однак просто подзвонити у дзвіночок, покатати м'ячик, потанцювати для вас - це завжди будь ласка. Але для цього вам доведеться трохи повозитися з твариною, так як розумом вони, звичайно ж, не блищать і дресирувати їх небагато складніше, ніж тих же котів чи собак.
Корисна порада
Перед початком дресирування звірка потрібно приручити. Для цього частіше беріть свою тварину на руки, пестіть його, приділяйте йому час, говорите з ним, не підвищуючи голосу, давайте своїй морській свинці ласощі, не роблячи при цьому різких рухів. Коли морська свинка буде сміливо сидіти у вас на руках і не боятиметься, можна сміливо переходити до дресирування тварини.