Як заробляти агентом.

Якщо ви хочете мати додатковий заробіток у вільний від основної діяльності час, то ви можете заробляти агентом банку в зручному для вас місці в будь-який час. В обов'язки агента входить пошук нових клієнтів банку, зацікавлених в різних банківських послугах, і передача заявок на їх оформлення в банк. За кожну заявку, в результаті якої клієнтом був отриманий банківський продукт, агент отримує грошову винагороду, розмір якого залежить від типу послуги.
Вам знадобиться
  • - паспорт
  • - пенсійне посвідчення
  • - ІПН (якщо є)
Інструкція
1
Для того, щоб стати агентом банку, обов'язково впевніться, що обраний вами банк набирає позаштатних співробітників для залучення нових клієнтів. Цю інформацію зазвичай можна знайти на сайті банку або в рекламних буклетах у відділеннях банку.
2
Прийдіть до найближчого відділення банку з паспортом та пенсійним посвідченням для укладення договору та оформлення карти того банку, агентом якого ви хочете стати. Як правило, оформлення та отримання картки є для майбутнього агента безкоштовними.
3
Підпишіть договір, внісши в нього свої паспортні та контактні дані, і напишіть заяву на видачу пластикової карти. Якщо ви оформляєте карту миттєвого випуску, то вона вам видається через кілька хвилин після передачі вашої заяви співробітникам банку. Ознайомтеся з посадовими інструкціями і отримаєте необхідні інформаційні матеріали для початку роботи.
4
Вивчіть видані вам інформаційні матеріали і виділіть переваги послуг в банку, агентом якого ви є, перед послугами в інших банках. Постарайтеся знайти такі переваги, які змусили б людей без довгих роздумів зробити вибір на користь вашого банку.
5
Пропонуйте послуги банку знайомим або розміщуйте оголошення на інтернет-дошках оголошень. Для збільшення обсягу продажів створіть сайт і розмістіть на ньому інформацію про всі пропоновані вами банківських послугах. Щоб зацікавити потенційних клієнтів банку, розміщуйте на веб-сторінках барвисті банери і використовуйте форми подачі завком по одній на кожний з продуктів банку.
6
Розповідайте заинтересовавшимся про перевагу послуги банку, яких ви представляєте, від аналогічної послуги в іншому банку. Передавайте в банк контактні дані людей, охочих оформити той чи інший банківський продукт, по телефону або, якщо на сайті банку є така можливість, по інтернету.
7
Отримуйте винагороду на пластикову карту за кожне отримання банківського продукту клієнтом за вашою заявкою.
Зверніть увагу
Виплата винагороди банком здійснюється через кілька днів після отримання клієнтом банківського продукту; якщо клієнт виявився неквапливим, то очікування винагороди, яку банк повинен вам перерахувати, може затягнутися на тривалий термін.
Корисна порада
У своїй роботі робіть акценти на найбільш затребувані у населення Банківські послуги (наприклад, кредитні картки), а не на ті, винагороду за оформлення яких є ниболее високим.