Як залити дамп.

Якщо у вашому розпорядженні є текстові файли або файли з розширенням sql, містять інструкції створення таблиць бази даних та їх наповнення ( дамп ), то найпростіше залити його на сервер за допомогою програми phpMyAdmin. Воно дозволяє безпосередньо в браузері здійснювати величезну кількість операцій з СУБД MySQL.
Вам знадобиться
  • Доступ до додатка phpMyAdmin
Інструкція
1
Знайдіть в панелі управління хостинг-провайдера розділ «Бази даних», в ньому посилання на phpMyAdmin і увійдіть в додаток.
2
Як правило, дамп не містить інструкцій, що відносяться до створення бази даних, а тільки до таблиць і їх вмісту. Тому, якщо потрібної бази ще не існує - створіть її, а якщо вона вже є - клацніть відповідне посилання у лівому фреймі інтерфейсу.
3
Потім знайдіть у правому фреймі посилання «Імпорт» і натисніть її. Біля кнопки з написом «Обзор» вміщено число, яке вказує максимально припустимий розмір файлів - зазвичай від двох мегабайт і вище. Якщо файли вашого дамп а не вкладаються в це обмеження, то їх доведеться розбити на кілька менших.
4
Підготувавши файли, натисніть кнопку «Обзор», що відкриває стандартний діалог пошуку і завантаження файлу. Знайдіть і виберіть перший з файлів дамп а.
5
У випадаючому списку поруч із написом «Кодування файлу» виберіть набір символів, який містить необхідні для відображення даних дамп а символи національного алфавіту. Якщо у вашій базі не використовуються текстові поля або всі вони містять тільки англійські букви, то ця операція не важлива.
6
Коли все це буде зроблено - натисніть кнопку «OK», розміщену в самому низу правого фрейма інтерфейсу phpMyAdmin. Якщо дамп міститься в декількох файлах, то операцію завантаження треба повторити для кожного з них.