Як вставити картинку в підпис. Як вставити побпісь з картинкою в свій прфіль.

Уявити спілкування в мережі інтернет без тематичних форумів неможливо. Форуми для майбутніх мам, для сантехніків, для будівельників, для комп'ютерних геніїв і просто форуми для спілкування. Кожен користувач такого форуму старається вказати якомога більше привілеїв в профілі. Однією з таких привілеїв є підпис користувача. Красиве рішення цього питання - завантаження картинки в підпис.
Вам знадобиться
  • - профіль на тематичному форумі
  • - можливість заповнювати підпис
  • - барвиста картинка
Інструкція
1
Велика частина зображень, які завантажують користувачі в свій підпис, називається юзербарів. Юзербар означає графічне зображення в підпису. Практично всі юзербари діляться по категоріям: висота юзербара (ширина у них стандартна) і наявність анімації. Раніше юзербари виготовляли тільки для себе, але з часом з'явилися сайти, де можна знайти величезну кількість готових юзербарів, причому на будь вкус.Еслі ви не довіряєте чужому смаку і бажаєте завантажити зображення з комп'ютера, наприклад, фото, то скористайтеся сервісом завантаження картинок на сервер.
2
Виберіть фотографію або зображення, відредагуйте її, якщо в цьому є необхідність. Скористайтеся послугами відомих фотохостингів. Тут можна виділити кілька таких сервісів: radikal, imageshack і ipicture. Принцип роботи з цими сервісами дуже простий: зайдіть на будь-який з перерахованих сайтів, натисніть "Відкрити (Додати або Виберіть файл)", виберіть фото з вашого жорсткого диска, натисніть "Відкрити". Після завантаження фото на сервер, ви побачите мініатюру (зменшену копію) і список посилань. Скопіюйте перше посилання, вона є основною.
3
Відкрийте сторінку вашого улюбленого форуму, перейдіть в редагування вашого профілю, в рядку "Ваш підпис" вставте посилання на фото, що отримали при завантаженні зображення на сервер. Перед посиланням необхідно поставити тег "[img]", а в кінці посилання поставте "[/img]". Ваша запис повинна вийти наступного змісту: [img] посилання на картинку [/img] або [img] http://s58.radikal.ru/i161/1005/44/26984c6b3058.gif"[/img] .Після збереження результатів редагування поверніться на сторінку профілю, в розділі підпису, при правильній послідовності дій, ви побачите свою картинку.
В програмі картинку можна вставити в особисті дані користувача або вкласти в прикріплений до повідомлення файл. Зображення з розділу контактів адресату не пересилається при відправці пошти.
Інструкція
1
Запустіть програму Outlook. У списку «Все папки" виберіть папку «Контакти», увійдіть в неї. Як правило, за замовчуванням у вікні, праворуч з'явиться рядок з ім'ям користувача, під чиїм логіном відкрита програма Outlook. Клік мишкою по будь-якій комірці цього рядка відкриє папку з даними користувача.
2
Осередок для розміщення фотографії розташована в лівій частині вікна поруч з ім'ям даного контакту і відзначена зображенням силуету. Крім того, при підведенні до цього зображення курсора спливає напис «Додавання фотографії». Клік лівою клавішею мишки відкриє вікно огляду. Виберіть зображення і вставте його подвійним кліком. Для збереження зображення натисніть зображення дискети в лівому верхньому кутку вікна. При підведенні курсору до цього значку спливає напис «Зберегти». Також зберегти зроблені зміни можна поєднанням клавіш «Ctrl + s».
3
При необхідності додану фотографію можна видалити або замінити іншою. При наведенні курсора на зображення у вікні з контактними даними з'являється спливаюче меню «Змінити малюнок» та «Видалити зображення». Виберіть потрібну дію, виконайте його і збережіть зроблені зміни. Для виходу з вікна контакту натисніть хрестик в правому верхньому куті.
4
Якщо потрібно передати по Outlook файл із зображенням, створіть повідомлення і прикріпіть вкладення. Натискання на значок з зображення канцелярської скріпки на панелі інструментів відкриє вікно огляду, виберіть потрібний файл кліком мишки.
5
Можлива передача зображення з монітора вашого комп'ютера в тексті повідомлення. Натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «PrtSc» на фрагменті для пересилання, потім перейдіть в програму Outlook і на вікні для текстового повідомлення правою кнопкою миші вставте збережене зображення.