Як зробити приманку для риб. приманка для риби своїми руками.

Приманка - часто блискучий предмет, використовуваний для залучення уваги риби до риболовного гачка. Для риб різних видів та розмірів використовуються найрізноманітніші снасті, але є вид приманки, на яку клюне майже будь-яка видобуток. Виготовити її можна з підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - шматок вовняної тканини або бляшана кришка (просто рівний шматок жерсті);
  • - не надто товста дріт;
  • - дриль зі свердлами різних діаметрів;
  • - напилок або ножиці;
  • - бусинка.
Інструкція
1
Візьміть шматок тонкої вовняної тканини або металеву банку. Виріжте круг з діаметром близько 5 см. Відміряйте менше коло (діаметр на 1 см. Менше вихідного) і виріжте. У вас в руках кільце товщиною 1 см.
2
З кільця зробіть букву «С». Для цього надріжте кільце в поперечному напрямку в двох точках на відстані 1-1,5 см один від одного.
3
Закруглите краю надрізів напилком або ножицями, залежно від вихідного матеріалу. На кожному краї просвердлите по отвору на відстані 5 мм від краю.
4
Від одного з країв до середини просвердлите ще п'ять або шість отворів. Діаметр кожного нового повинен бути трохи більше попереднього. Отвір на середині повинно бути найбільшим.
5
Зробіть петлю з пружною, не надто товстого дроту (можна скласти тонку в кілька разів). Надіньте яскраву велику намистинку на кінчик.
6
Одягніть заготовку на дріт: спочатку через крайнє отвір, потім через середнє, потім через інше крайнє. Збоку повинна вийти буква "S", причому просвердлені отвори знаходяться в нижній частині, ближче до бусинці. Зробіть зверху ще одну петельку.
7
Для користування манком просто надіньте її на волосінь. Через карабін прикріпіть черв'ячка, мотиля або щось схоже. Проведіть по воді, щоб отвори в манки створили шуми, завихрення і бульбашки. Потенційна здобич обов'язково помітить рух і клюне.