Як лікувати перелом стегна.

Переломи бедерной кістки частіше зустрічаються в молодому віці, а й старше покоління не застраховане від настільки серйозної травми. Лікування перелому дуже складне і довгий, частіше проходить з певними ускладненнями, які в принципі піддаються коригуванню, якщо весь час перебувати під контролем фахівця. Якщо ви раптом невдало впали і відчули різкий біль в стегні, негайно викликайте швидку і починайте лікування. Зволікання може викликати серйозні ускладнення, аж до загибелі через крововтрати.
Інструкція
1
Після рентгенологічного дослідження буде вирішено питання про вид лікування і можливо про хірургічне втручання. Якщо кістка сильно роздроблена, вам проведуть операцію і спробують зібрати осколки. Найчастіше потрібно лежати на витяжці в лікарні, коли крізь кістку встромлено спиця і підвішений вантаж, але без цього повного відновлення ноги неможливо. Потім вам доведеться походити в гіпсі більше 7 тижнів.
2
Після виписки з лікарні підтримуйте організм. Ходити буде важко, але і засиджуватися не варто. Ви повинні щодня робити невеликі прогулянки, а щоб це було легше здійснити, купите милиці. Намагайтеся не наступати на хвору ногу, зайве навантаження може зашкодити.
3
Приймайте вітаміни, особливо добре сприяє загоєнню кісток кальцій. Але все це має порекомендувати вам лікуючий лікар. Також можете подрібнювати шкаралупу від яєць і обсмажувати її на сковороді. Приймайте всередину порошок на кінчику чайної ложки тричі на день. Намагайтеся їсти якомога більше молочних продуктів, особливо сиру і сметани.
4
На жаль, якихось певних способів лікування немає, потрібен час поки кістки зростуться. Після зняття гіпсу вам потрібно буде ходити на лікувальну гімнастику, так як в період обездвижения страждали інші хрящові тканини. Розробка ноги займає трохи більше місяця, але не завжди кульгавість безслідно проходить, все залежить від ступеня пошкодження кістки і тривалості перебування в гіпсі.