Як збільшити гучність айфона. збільшити гучність iphone 4.

Багато користувачів телефонів iPhone скаржаться на недостатню гучність динаміків апарату. Ця проблема може негативно вплинути на якість звуку вхідних або надходять дзвінків, також прослуховування музики в цьому випадку стає скрутним. Позначена проблема може бути вирішена двома способами.
Інструкція
1
Гучність телефону можна збільшити стандартними настройками - кнопками на самому телефоні або за допомогою сенсорного екрану. На торці корпусу апарату знайдіть кнопку срібного кольору. Для збільшення гучності необхідно натиснути на верхню її частину.
2
Якщо зазначеним способом збільшити гучність не вдається, пробуйте зробити це через екран телефону. Відкрийте меню Settings, і виберіть у ньому пункт Sounds, відкриється панель настройки звуку. Для збільшення гучності перемістіть бігунок на блакитний панелі вправо.
3
Стандартні налаштування звуку можуть не дати бажаного результату, точніше користувач може бути не задоволений максимальною гучністю апарату, що досягається таким способом. В цьому випадку можна підкоригувати налаштування системних файлів телефону.
4
Відкрийте системну папку, перейшовши по гілці/System/Library/Frameworks/Celestial.framework/. Відшукайте і відкрийте в цій папці файл SystemSoundMaximumVolume, цей файл містить настройки максимальної гучності всієї системи, за замовчуванням відповідний параметр має значення 0.7. Змініть це значення на 0.99 і перезавантажте телефон.