Як зробити свою кузню. придбати ковальський інстр.

Свою кузню можна зробити в будь-якому приміщення або на відкритому повітрі, встановивши навіс. Придбати спеціальне обладнання. Але працювати в такій кузні можна тільки виготовляючи вироби для власних потреб або на прохання сусідів чи знайомих. Щоб брати замовлення і виконувати їх, потрібно велика кількість документів, а не тільки інструменти для кузні.
Вам знадобиться
  • -дозвіл місцевої адміністрації
  • -дозвіл пожежної охорони
  • -дозвіл СЕС
  • -оформление як юридичної особи
  • -обладнання для кузні
  • -персонал
Інструкція
1
Щоб відкрити свою кузню , яка буде приносити офіційний дохід, потрібно орендувати приміщення або побудувати його самостійно. Орендувати приміщення набагато простіше, ніж побудувати і ввести в експлуатацію. Щоб будувати, потрібно купити або орендувати земельну ділянку, отримати дозвіл місцевої адміністрації. Після будівництва оформити право власності.
2
Щоб почати працювати слід отримати дозвіл і схвалення пожежної охорони, органів СЕС, адміністрації.
3
Адміністрація видасть дозвіл на роботу тільки після оформлення документів для ведення бізнесу. Якщо штат планується тримати невеликий, то можна оформитися як індивідуальний підприємець, якщо штат співробітників буде більше 10 чоловік, то оформлятися потрібно в якості юридичної особи. Щоб кузня приносила нормальний дохід, то співробітників потрібно набагато більше ніж 10 осіб.
4
Для оформлення юридичної особи потрібно отримати документи в податковій інспекції. Скласти бізнес-план. Все узгодити в місцевій адміністрації.
5
Тільки після цього можна встановлювати обладнання і наймати персонал.
6
З обладнання необхідно придбати - ковальський горн, ковадло. Також буде потрібно не менше, ніж троє лещат різного розміру, кувалда, молотки, зубила, кліщі, пробійники, розкочування, зварювальний апарат. Якщо виробництво планується велике, то всі інструменти будуть потрібні в декількох примірниках. Додатково слід купити краскопульт, щоб вироби виконувалися в повністю готовому вигляді.
7
З персоналу буде потрібно прийняти одного або декількох ковалів, залежно від обсягу роботи. Кожному ковалю потрібен підмайстри, в деяких випадках не один. Обов'язково знадобиться професійний зварювальник, маляр, художник.
8
Для розкрутки бізнесу потрібно дати обширну рекламу і заявити спочатку низькі ціни. Політику низьких цін слід зберігати, поки кузня не набуде популярності популярність.
Насправді влаштувати сучасну кузню можна в будь-якому приміщенні і навіть під навісом на відкритому просторі. Головне, щоб була ковадло, ковальський горн для розігріву металу і негорючий підлогу. У кузні обробляють метал за допомогою розігріву, а також проводять відливку або сплав металів. Сьогодні ковальство переживає нове народження, а ковані з металу вироби популярні і затребувані як ніколи.
Вам знадобиться
  • - ковальське обладнання;
  • - будівельні матеріали.
Інструкція
1
Почніть будівництво з проекту. Зазвичай кузня, як і всяка майстерня, має невелику площу 15-20 м2 і мінімальна кількість вікон. Приміщення кузні відрізняється тим, що не вимагає окремого опалення, а в місці, де буде влаштовано ковальський горн, необхідна якісна витяжка.
2
По периметру майбутньої споруди влаштуйте стрічковий фундамент. Для цього викопайте траншею глибиною 1 м, шириною 0,5 м, насипте в неї пісок і гравій, утрамбуйте, встановіть опалубку з необрізної дошки, залийте опалубку бетоном, прокладаючи його знизу і зверху кількома рядами арматурних прутів.
3
Поверх застиглого бетону постеліть шар руберойду або іншого гідроізоляційного матеріалу, слідом починайте зводити стіни споруди. Підведіть кузню під дах.
4
Дах в кузні роблять двосхилим, щоб вона витримувала снігові і вітрові навантаження. Крім того, в стелі над ковальським гірському слід влаштувати природне вентиляційний отвір. Укладіть на готові стіни лаги стельового перекриття, встановіть вертикальні бруси і крокви. Покрийте дах латами і обраним покрівельним матеріалом, обшийте стеля та підлога горища негорючим матеріалом (наприклад, ГКЛ) .полі всередині приміщення засипте землею і гарненько утрамбуйте, потім насипте пісок, викладіть тротуарною плиткою або забетонують. Цього вимагає пожежна безпека, так як металеві розпечені заготовки часто падають з ковадла.
5
Для пристрою самої кузні вам буде потрібно ковадло з рівною незбиту поверхнею. Встановіть її на зварної каркас з металевого куточка. Висота ковадла розраховується з рівня розгинання руки коваля, поверхня молота при ударі повинна бути паралельна землі.
6
Ковальський горн також встановлюється на металевому каркасі з зварної арматури. Сам горн вариться з листового металу і являє собою неширокий циліндр з дном. Подача повітря в горн здійснюється через окрему металеву трубку в його нижній частині. До цієї трубці приєднується Воздухонагнетатель (наприклад, старий пилосос). Всередину горна закладається вогнетривку цеглу.
7
Крім того, в кузні повинні бути ковальські Стулова лещата, молот, ковальські кліщі, які відрізняються довгими ручками. Все інше обладнання коваль вибирає собі сам в залежності від специфіки виконуваної роботи.