Як ловити чехоня.

Чехоня - переважно прісноводна риба сімейства коропових. Як правило, збивається в зграї. Тіло має подовжену форму і тонкі боки. Бічна лінія вигнута на рівні грудного плавника. Ареал проживання: Балтійське, Чорне, Аральське, Каспійське моря, озера і водосховища.
Інструкція
1
Найцікавіший період лову чехоні - сезон вильоту комах. Після нересту і короткострокової хвороби риба вибирає ділянки з різкими перепадами глибини дна. В цей період зграйки риби часто скупчуються на мілководді і навколо острівців в очікуванні комах, які впадуть у воду.
2
Слідкуйте за греблею. При відкритті верхньої греблі потік води змиває безліч дрібних тварин, якими харчується чехоня. В цей час клювання підвищується. Для лову великої риби використовуйте гачки № 1-4 і довгу цівку. Насаджують відразу кілька комах.
3
Стайки утворюються за принципом вікової приналежності. Змішані зграї зустрічаються вкрай рідко, тому якщо вам попалося дві-три дрібних риби, інші, швидше за все, не будуть відрізнятися розмірами.
4
Ловіть рибу, зайнявши місце на виступаючому ділянці берега. Закидайте вудку якнайдалі. Завдяки гарному зору і переломленню води, чехоня може побачити вас на березі і піти від небезпеки. Для таких випадків вам знадобляться матчеве вудилище і тонуча мононить. Щоб занурити її в воду, утопите вершинку вудилища. Переважний діаметр основної жилки 0,14-0,15 мм, повідця - 0,12-0,14 мм.
5
Влітку після заходу чехоня опускається на дно і годується там, підходячи до берега, де глибина сягає 2-4 м. В таких випадках застосовуйте глуху оснастку і махове вудилище, що досягає в довжину 6-8 мм. На поплавок насадите світлячок. Огрузку регулюйте в залежності від швидкості течії. При швидкій течії використовуйте декілька грузиків, розташованих на відстані один від одного. Більш важкі важки розмістіть зверху, легкі - внизу. В якості приманки використовуйте опаришів і гнойових черв'яків. Перед ловом проведіть підгодівлю, зробивши кульки з суглинку і опаришів. Розкидайте кулі над виром, в якому знаходиться риба.