Як змінити ім'я в Мейл. майл ру поміняти регістрацею.

Сьогодні спілкування в соціальних мережах стає найбільш популярним. Пошук однокласників, обмін фотографіями, враженнями, історіями і випадками з життя. Останнім часом "віртуальне життя" набирає обертів. Але як змінити анкетні дані вашого профілю з причини зміни прізвища або сімейного стану? Виявляється, це може зайняти всього декілька хвилин.
Вам знадобиться
  • - догін і пароль вашого профілю Mail.ru
Інструкція
1
Використовуючи поштовий сервіс від Mail.ru і можливості спілкування "Мій світ" можна вказати інші реєстраційні дані, що відрізняються від ваших паспортних даних. Коли людина не хоче, щоб інші користувачі соціальної мережі "Мой мир" не знали справжніх П.І.Б. користувача, він їх міняє в налаштуваннях своєї страніци.Ізменіть ім'я або прізвище безпосередньо на своїй сторінці "Мій світ" можна таким чином: увійти в профіль користувача і провести зміни анкетних данних.Для цього відкрийте сторінку "Мій світ" (http://my .mail.ru) і введіть свій логін і пароль, який ви вказали при реєстрації поштової скриньки в системі Mail.ru. Натисніть "ОК". Відбудеться завантаження вашої сторінки. У лівому верхньому кутку знаходиться список основних команд, які доступні кожному користувачеві: "Моя сторінка", "Друзі", "Повідомлення" і т.д. Передостаннім елементом буде "Анкета". Це те, що нам потрібно.
2
Натисніть "Анкета", відкриється сторінка для зміни ваших даних. На цій сторінці ви можете змінити не тільки прізвище та ім'я, а також свій псевдонім в сервісі "Мій світ". Внесіть необхідні зміни в ваші дані, натисніть "Зберегти".
3
Також ви може внести зміни в дані, які зберігаються у вашій поштовій скриньці. Ці дані відображуються при відправці листа, тобто людина, яка отримає ваш лист, зможе подивитися від кого цей лист і з якого електронного адреси воно було відправлено. Для зміни цих даних, перебуваючи в проекті "Мій світ", натисніть першу вкладку вгорі вікна "Пошта". У вікні, натисніть "Налаштування" (правий верхній кут) - "Анкетні дані". Тут також можна змінити не тільки ім'я та прізвище, а й псевдонім. Для збереження змінених даних введіть в поле "Поточний пароль" ваш пароль від електронного ящика, натисніть "Зберегти".
Зверніть увагу
Відповідь: у світі є (праворуч від ави) "детальна анкета" - "Редагувати особисті дані" тикаєш, міняєш псевдонім а потім (внизу) зберегти
Корисна порада
На цій сторінці ви можете отримати Як змінити ім'я в моєму світі. Далі можете не шукати! Не ламайте даремно голову над тим, Як змінити ім'я в моєму світі. Читайте докладний посібник на цьому сайті. Вчіться, переглядаючи навчальне відео, текстові інструкції та інструкції в картинках з цього і всяким іншим запитам!