Як упакувати гроші.

В деяких випадках вибрати подарунок складно. Кращий вихід - подарувати гроші . Але просто вручити енну суму дискомфортно для дарувальника, зате можна упакувати гроші так, щоб вони виглядали справжнім подарунком. Нехай ваше підношення здивує всіх своєю нестандартністю.
Інструкція
1
Найпростіше - купити в магазині листівок готовий конверт для грошей і вкласти в нього потрібну суму. Вони різних розмірів, і бажано підібрати розмір під ті купюри, які ви збираєтеся дарувати. Згортати навпіл вкладені в конверт гроші не прийнято.
2
Поверніть купюри трубочками і покладіть у ряд в коробочку, як в портсигар. Для цих цілей можна використовувати і сам портсигар.
3
Грошові орігамі виглядатимуть дуже цікаво. Можна зібрати букет квітів з купюр або скласти з грошей будь-які інші фігури, які здадуться вам доречними і досить простими у виконанні. Головне - не забудьте натякнути, що купюри справжні і розгортати їх треба акуратно, щоб не порвати.
4
Складіть купюри в довжину, щоб вийшли смужки шириною в 2-3 сантиметри, Берн навколо бутонів живих квітів і закріпіть скріпками, щоб не розгорталися. Така упаковка грошей доведеться за смаком представницям прекрасної статі.
5
Складіть купюри віялом і вставте в рамочку для фотографій. Можна викласти ними першу букву імені того, кому призначений подарунок або будь-яку іншу фігуру. В рамочку можна вставити фото того, кому призначений подарунок, і оформити контур рамки купюрами.
6
Простий і швидкий спосіб - купити скарбничку, гаманець, портмоне і вкласти в них гроші .
7
Скачайте купюри трубочками по довгій стороні, складіть їх разом, перев'яжіть в двох-трьох місцях і в центрі, і з одного боку вставте хвостик - «гніт», імітуючи в'язку динаміту.
8
скататися трубочками купюри, можна також обернути зверху яскравою обгорткового папером і оформити у вигляді цукерки. А можна упакувати кожну купюру окремо і подарувати кульок (коробку, банку або щось ще) з «цукерками».
Корисна порада
Даруйте гроші оригінально. Варіантів може бути безліч, сміливо втілюйте в життя будь-які ваші ідеї. Але не забудьте супроводжувати подарунок словами, які відіб'ють його суть і ідею, тоді він не тільки буде сприйнятий як цікавий, а й запам'ятається надовго.