Як зробити кабель для прошивки китайського телефону.

В комплект деяких китайських телефонів входить кабель для підключення до комп'ютера. Однак якщо виникне бажання чи потребу прошити телефон, скористатися цим кабелем не вдасться, для цих цілей він не призначений. Якщо ви хочете оновити програмну начинку апарату, то кабель для підключення можна зробити самостійно.
Інструкція
1
В першу чергу знадобиться додатковий USB- кабель , також необхідно буде знайти кабель з мікросхемою PL-2303, наприклад кабель від телефону Simens C55, кабелі від пізніших версій телефонів Simens не підійдуть.
2
Знайдіть в інтернеті распіновку кабелю під модель вашого телефону. Якщо знайти необхідні схеми не вдається, визначити пінаути можна самостійно, в цьому випадку знадобиться тестер (мультиметр) .Виключіте телефон, батарея повинна бути заряджена. • Встановіть на тестері режим вимірювання опору. Одним з щупів тестера прибиратися контакти кабелю, а другий тримайте на контакті «-» батареї телефону. Як тільки тестер покаже значення близьке до нуля, буде визначений заземлюючий контакт кабелю (GND), зазвичай він має ізоляцію чорного кольору, запам'ятайте його. • Встановіть на тестері режим вимірювання вольтажу. Один з щупів тримайте на заземляющем контакті (GND), іншим перебирайте залишилися контакти, при цьому необхідно короткочасно натискати кнопку включення телефону. Показання тестера в районі 2.7 - 2.8 вольт говорить про знайдених контактах RX і TX, запам'ятайте ці контакти.
3
Припаяйте контакти GND, RX і TX до мікросхеми PL-2303, распіновку мікросхеми PL-2303 можна знайти в інтернете.Полученний кабель можна використовувати для прошивки китайського телефону.
Зверніть увагу
Китайських варіантів моделі Nokia n8, вироблялося вже порядка 9 видів, у них у всіх і запчастини і прошивки різні, тому краще подумайте, перш ніж починати прошивати Ваш телефон. На більшості телефонів nokia китайського виробництва платформа MT6225 (є й 6223 і закінчуючи 6516), прошивки різні, можливості. Кабель для прошивки китайського телефону Кабель передачі даних, який йде в комплекті з китайським стільниковим телефоном не призначений для прошивки цього телефону.
Корисна порада
Щоб китайський телефон коректно працював, необхідно встановлювати (прошивати) точно таку ж версію. Якщо заливається "фул" за своєю версією відрізняється від встановленого виробником, то телефон після такої прошивки може працювати некоректно, попросту глючити або не стане працювати зовсім. Для прошивки китайського телефону, а так же зняття копії Фулла (всієї прошивки) телефону потрібне підключення телефону через реальний COM-порт комп'ютера, або через USB-кабель, який визначається як віртуальний COM-порт.