Як перевірити історію автомобіля. історія машини по номеру.

Дуже часто перед покупкою автомобіля майбутні власники хочуть знати історію автомобіля . Адже тільки так можна зрозуміти чи були аварії, чи піддавалася машина капітального ремонту та фарбування. Щоб потім в процесі експлуатації не з'являлося неприємних сюрпризів, і необхідно уточнювати історію.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб дізнатися історію автомобіля, знадобляться:
  • -техпаспорт;
  • -страховий компанія;
  • -комп'ютер;
  • -інтернет.
Інструкція
1
По-перше, для перевірки інформації по машині можна використовувати її VIN-номер. Головне, правильно його розшифрувати. Довжина його повинна бути не більше і не менше 17 символів. Складається VIN з комбінації цифр та букв латинського алфавіту. Єдиний виняток поширюється на літери I, O, Q - їх в номері бути не повинно. Далі по порядку. Перші три знака - код виробника (код континенту, завод-виготовлювач, тип автомобіля відповідно). З 4 по 9 знаки - це опис самого автомобіля . А саме моделі, типу кузова, типу і робочого об'єму двигуна, типу коробки передач і т.д. Знаки з 10 по 12, як правило, розкажуть про рік випуску автомобіля . Останні п'ять значень - номер кузова. Щоб дізнатися всю цікаву для вас інформацію потрібно вбити цей VIN в інтернет-бази автомобілів і дізнатися все, що необхідно.
2
Також перевірити історію машини можна за державним реєстраційним номером. У ГИБДД повинні зберігатися дані про всі події, які відбувалися з даним автомобілем під цим номером. Якщо, звичайно, власник звертався із заявою.
3
На предмет перекрасок, ремонтів та заміни деталей можна проконсультуватися в перевіреному автосервісі. Там після огляду вам детально розкажуть, яким роботам піддавався автомобіль. Наприклад, фарбування можна легко виявити по товщині фарбі. Вона значно відрізнятиметься від загальної, заводський.
4
Якщо автомобіль досить молодий, і у нього був тільки один власник, та й до того ж куплений був у тому ж регіоні, де знаходиться потенційний покупець, то перевірити його історію можна через дилерський центр . Чому через офіційних представників? Та тому, що нове авто приблизно три роки перебуває у них на гарантії. І його ремонтом повинні займатися вони.
5
Також отримати інформацію про історію ДТП даного автомобіля можна і через обслуговуючу страхову компанію. В їхній базі даних повинні бути зафіксовані всі випадки звернення із зазначенням поломок і пошкоджень автотранспортного засобу.