Як ловити красноперку.

Самий вдалий сезон для лову краснопірки - закінчення нересту і відразу після зимового голодування. В цей час вона часто підпливає до самих берегів. Для лову краще використовувати легкі і середні вудки.
Інструкція
1
Використовуйте вудки з поплавком або дротом. Діаметр волосіні повинен бути 0,15-0,2 мм, діаметр проводка 0,1 мм. Вибирайте грузила 0,25-0,5 р В деяких випадках допускається використання донних вудок, рідко буває ефективна нахлистова снасть. Переважні гачки № 2,5 і 3,5.
2
У весняно-літній сезон краснопірка реагує на черв'яків в будь-якому вигляді: цілих і подрібнених. Для прикорму та насадки на гачок підходять живі черв'яки, грудочки водоростей, опариш, личинки ручейника, жучки. Восени додатково використовуйте мотиль, м'ясо молюска, кульки з комах, закатаних в глину і пісок.
3
Краснопірка швидко вистачає наживку у вигляді хробака. Заглотив його, вона миттєво йде під воду і трохи в сторону. Зробіть невелику підсічку: гачок проткне губу риби. При занадто різкою подсечке ви ризикуєте розірвати губи і упустити видобуток.
4
Якщо ви використовуєте донну вудку з грузилом, підсікання після клювання можлива, але рідко приносить результат. Вона повинна бути розгонистої, не надто сильною. Підловити момент, коли волосінь натягнеться, ослабне і знову натягнеться. Риба в цей момент вже схопила наживку, злегка піднялася, послабивши натяг волосіні і намагається з'їсти, не випускаючи з рота.
5
Взимку ловити красноперку найкраще з пізнього ранку (9-10 годин) до середини дня (14-15 годин). Попередньо зробіть прикормку з мотиля. Сприятлива погода сонячна, безвітряна, злегка морозна. Використовуйте короткий удильник з котушками, поплавок повинен бути дуже легким. Грузило використовуйте тільки в разі течії.
Зверніть увагу
Краснопірка часто служить наживкою для більш великої риби - судака, сома, щуки.