Як лікувати ясна. Як вилікувати пухкі ясна в домашніх умовах.

Лікування ясен найправильніше почати з обстеження, тому як до захворювання може привести і неправильний догляд за яснами і навіть серйозні хвороби: гіповітаміноз, інтоксикації або інфекційні захворювання. Десни лікують настільки часто, що фахівцями навіть було виділено окремий розділ в стоматології, який займається цими проблемами, назвали його пародонтологією. Найбільш поширеними захворюваннями ясен є пародонтоз, пародонтит і гінгівіт.
Інструкція
1
Для лікування ясен можна використовувати ефективні народні засоби: Залийте склянкою гарячої води 6 грам сухого листя брусниці, прокип'ятіть вийшла суміш на протязі 20 хвилин. Потім рідина злегка процідіть, охолодіть і доведіть її обсяг до 200 мл. Полоскайте рот даними засобом через кожні 2-3 години при запаленні ясен, пародонтозі, стоматиті.
2
Столову ложку трави фіалки триколірної (в засушеному вигляді) залийте склянкою води, прокип'ятіть протягом 15 хвилин. Потім вийшла суміш охолодіть і доведіть її обсяг до 200 мл. Використовуйте дану рідину для полоскання рота при зубних болях або пародонтозі.
3
Хороший ефект при захворюваннях порожнини рота надає суміш, що складається з рівних частин обліпихової (або персикового) і пихтового масла, або суміш з риб'ячого жиру і пихтового масла. Необхідно нанести декілька крапель однієї з цих масляних сумішей на бинт, складений попередньо в декілька шарів, потім за допомогою бинта деякий час помасажуйте уражені ясна. Подібну процедуру проводите по 2 рази на день.
4
При запальних захворюваннях порожнини рота добре допомагає полоскання настоєм чайного гриба, який настоюють протягом тижня. Якщо ж ясна просто слабкі і з них досить часто йде кров, рот корисно полоскати настоянкою з листя ожини, в яку додають декілька крапель спирту.
5
Можете зробити в домашніх умовах мазь для лікування пухких, запалених і кровоточивих ясен. Для цього Вам знадобиться зробити настоянку з кореневищ калгану (перстачу прямостоячого). Залийте 20 гр кореневищ 100 мл 70% спиртом. Настоюйте рівно один тиждень, періодично струшуючи ємність. Отриману настойку змішайте з гліцерином, при цьому настойки повинно бути в 2 рази більше гліцерину.
6
Для того щоб зміцнити ясна і зуби, ви можете додати в зубний порошок, порошок лепехи звичайного у пропорції 0,5 грам на 1 раз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jMJDa-6PX7Q