Як зробити свої смайлики в скайпі. Як зробити картинку серце з смайликів в скайпі.

Смайлик був винайдений близько п'ятнадцяти років тому. Відтоді комбінація з двокрапки і закриває дужки зазнала значних змін і розширення: На кожному сайті і майже в кожній програмі для позначення настрою використовуються найрізноманітніші анімовані і статичні картинки, що позначаються різними кодуваннями. Skype - не виняток.
Інструкція
1
Запустіть програму. Введіть свій логін і пароль для входу в кабінет користувача. Смайли доступні тільки авторизованим користувачам Skype. Водночас використання смайликів в цій програмі абсолютно безкоштовно.
2
Дочекайтеся завантаження списку контактів. Виберіть будь-який з них, двічі клацнувши ліву кнопку миші. Дочекайтеся відкриття вікна переговорів.
3
Зверніть увагу на поле для введення повідомлень. Над полем для тексту знаходиться панель з трьома або більше функціями, зазначеними словами та символами: усміхнене обличчя, меню «Відправити файл» і «Додатки». Вам потрібна перша функція, зазначена зображенням усміхненого обличчя. Клацніть по ньому.
4
Відкривається меню з повним списком безкоштовних смайликів. Виберіть із списку смайликів той, що підходить по ситуації, наприклад звичайну усмішку. Після клацання мишею він миттєво опиниться в полі введення повідомлення у вигляді анімованої картинки.
5
Замість картинки ви можете використовувати код. Він відображається при наведенні курсора на значок. Рядок з назвою значка («Танцюю», «Злий», «Серце») і кодом знаходиться внизу, на рівні панелі з командами. Скопіювати його безпосередньо з цієї області можна. Запам'ятайте і надрукуйте вручну. Для зручності запам'ятайте, що в більшості кодів використовуються назви або перші літери назв охоплюють предметів, укладені в подвійні дужки. При введенні коду в поле картинка не відображається. Смайлик повністю оформиться тільки після відправки і доставки вашому співрозмовнику. Коди самих популярних смайликів (усмішка, смуток) не відрізняються від загальноприйнятих: двокрапку і дужку (без тире між ними). В інших випадках спочатку перегляньте код, потім або використовуйте його, або просто клацніть по анімованими смайлику.