Як утеплити кутову кімнату.

Кутові кімнати, особливо в панельних будинках, промерзають в зимовий час року. В будинку постійно холодно, а на стінах утворюється грибок, якщо ви зіткнулися саме з цією проблемою, кімнату потрібно утеплити. Благо сучасних утеплюючих матеріалів продається безліч, на будь-який смак і колір. Ціни на товари також варіюються і починаються від низьких і закінчуються високими. Вибирати вам. Принцип утеплення однаковий, він не залежить від якості або ціни вихідного матеріалу.
Інструкція
1
Ремонт однозначно доведеться переробляти, тому без жалю зніміть старі шпалери. Зашпатлюйте промерзаючі стіни, попередньо знявши шар цвілі. До речі, якщо стіни сильно вражені грибком, обробіть поверхню наждачним шкуркою, потім ґрунтовкою "антігріб". Якщо у вас є обігрівач, поставте його ближче до стіни і просушіть приміщення, але стежте, щоб не сталося загоряння.
2
Утепліть стіни пінопластом, який можна купити в будівельному магазині. Він збереже тепло і буде перешкоджати проникненню холодного повітря в кімнату . Кріпиться пінопласт за допомогою спеціальних шурупів і розпірок. Всі додаткові матеріали для кріплення пінопласту ви можете купити в тому ж магазині, при необхідності проконсультуйтеся з продавцями.
3
Огляньте вікна, якщо в них є щілини, обов'язково утеплите їх непотрібними ганчірочками або поролоном. Зверху замажте спеціальною замазкою і добре прокрасьте емалевої фарбою. Якщо у вас є можливість, змініть старе вікно на пластикове. Таке вікно утримує тепло, добре пропускає сонячний колір і вважається абсолютно безпечним.
4
На завершення потрібно наклеїти шпалери, пофарбувати стелю і постелити підлогове покриття. Також ви можете використовувати додаткове джерело тепла, такий як електричний камін або обігрівач. Після всіх скоєних робіт в кімнаті має бути тепло і сухо.
5
Якщо проблеми з промерзанням кутовий кімнати виникли в приватному будинку, утеплите фасад будівлі ізовером і будь-яким декоративним матеріалом. Залишати изовер не прикритий не можна, він швидко зіпсується під впливом зовнішніх факторів.