Як зробити параграф.

Знак параграфа в сучасному вигляді з'явився на початку вісімнадцятого століття в Німеччині. Автор знака невідомий, але йому в голову прийшло використовувати складені одна під інший букви "S" для позначення у множині слова "Satz" - фраза, пропозицію.
Інструкція
1
Перший прообраз сучасного параграфа з'явився в Древній Греції, в IV в. Аристотель використовував короткі горизонтальні лінії між рядками для відділення різних думок і тим один від одного.
2
Сьогодні в різних країнах символ має зовсім різне значення. У Росії та Східній Європі його пов'язують з непорушністю букви закону, він часто використовується в логотипах юридичних фірм. Жетони з параграфом носять польські поліцейські, що остаточно робить піктограму символом закону і юриспруденції.
3
Але в документах і наукових працях параграф досі використовується для поділу глави на дрібні розділи. Набагато рідше він використовується в повідомленнях блогів і сайтів, тому найбільша проблема - вставити цей знак в текстовий документ.
4
В текстовому редакторі відкрийте меню «Вставка», далі «Символ». Перейдіть символів повільно, щоб не пропустити. Виділіть його натисканням мишки і натисніть кнопку «Вставити».
5
Для зручності пошуку можете не прокручувати повний перелік символів. Просто запам'ятайте, що в кодуванні «Юникод» і шістнадцятковому ASCII, шестнадцатеричной кирилиці параграф має номер 00A7. В десятковому ASCII і десяткового кирилиці номер параграфа 167. Введіть код в поле «Код знака». Після вибору натисніть кнопку «Вставити».
6
Також ви можете вставити цей символ за допомогою комбінації на клавіатурі. Затисніть клавішу Alt і натисніть цифри 0167. З'явиться символ: §.
7
При вставці в блог ви можете використовувати код, вказаний на ілюстрації. Вводите його в режимі HTML-редагування, інакше тег не якщо перетворений на символи. При роботі в режимі візуального редактора одразу копіюйте і вставляйте символ: §.