Як зробити міні-фонтан. міні фонтани для дачі.

Вода вважається одним з тих предметів, на які можна милуватися вічно. Завдяки постійному руху і течією поверхня води ніколи не буває однаковою. Мірне, тихе дзюрчання завжди діє на людину заспокійливо. Ви можете прикрасити свій будинок постійним джерелом вічно двигающейся води - міні- фонтаном.
Вам знадобиться
  • Помпа;
  • Два відрізка садового шланга по 1.5 м.;
  • Силіконова шпаклівка;
  • Дві ємності для води різного розміру.
Інструкція
1
Ємності повинні бути водонепроникні. Зокрема, в цій ролі можуть виступити дубові винні бочки. В дні кожної ємності просвердлите декілька симетрично розташованих (по відношенню до отворів в іншій ємності) дренажних отворів.
2
Встановіть меншу ємність над більшою, закріпивши за допомогою палиці, обрізка шпал або іншого матеріалу. Вставте їх у щойно просвердлені отвори, закріпіть ємності.
3
Зробіть ще по два отвори в кожній ємності. У верхній - у днища, у нижній - по бічній стінці, біля основи. Пропустіть шланги через ці отвори і загерметизуйте отвори, щоб вода не могла йти повз шлангів. В якості герметика використовуйте силіконову шпаклівку.
4
Прикріпіть помпу до кінця шланга, розташованому біля отвору верхньої ємності. Переконайтеся, що всі шнури помпи добре ізольовані і не стануть причиною короткого замикання. Замаскуйте шнур за струменем фонтану або виведіть через додатковий отвір. Знову обробіть всі отвори герметиком.
5
Задекоріруйте фонтан живими і штучними рослинами. В одну з ємностей можете посадити водорості, які можуть вижити в рухомий воді. При бажанні покрийте водостійкою фарбою і лаком. Засипте кілька круглих камінчиків різних кольорів.
6
Налийте воду в нижню ємність. Увімкніть помпу в електромережу і насолоджуйтеся.
Зверніть увагу
Ви можете використовувати більшу кількість ємностей, щоб створювати високі каскади. Для створення тонких цівок, що йдуть високо вгору, використовуйте вузькі трубки з розсікають насадками на кінцях. Користуйтеся електроприладами з дуже хорошою ізоляцією, щоб уникати контакту води і електрічества.Для підсвічування розташуйте яскраві лампи по дну, спустивши дроти через дренажні отвори. Потім накрийте дно і лампи прозорим чистим склом і загерметизуйте стики скла і ємності.