Як обчислити заробітну плату.

Обчислити заробітну плату не важко, навіть якщо ви підробляли. Це потрібно навіть не для того, щоб контролювати бухгалтерію, а щоб заздалегідь спланувати сімейний бюджет, на який можна розраховувати в цьому місяці. Головне напевно знати фіксовану заробітну плату , від якої і потрібно виробляти відповідні розрахунки.
Інструкція
1
Якщо ви не підробляли, відніміть від фіксованої заробітної плати податок, зазвичай він становить 13%. Наприклад: 10000р мінус 13%, виходить 8700 чистими грошима, які вам віддадуть на руки. Але не забудьте додати ще й преміальні. Якщо ваша премія дорівнює 20%, то додайте до 8700 ще 3700 тисячі (4000-13%). Премія нараховується не з чистих грошей (без податку), а з усіх.
2
Подработка йде плюсом до заробітної плати та премії, але також обкладається податком. Для вирахування разом з підробітком, розділіть суму зарплати на встановлену законом норму годин, яка припадає на цей робочий місяць. Потім помножте кількість відпрацьованих годин на отримане значення, так ви отримаєте суму без вирахування податку. Потім додайте премію до суми заробітної плати з урахуванням підробітку і додайте премію. Преміальні даються частіше без урахування підробітку з чистого окладу.
3
Якщо вам були нараховані штрафні санкції, премія в цьому випадку не дається, а сума штрафу вираховується з вашого окладу весь термін покарання. Але і тут все виключно індивідуально, якщо начальство йде на зустріч, іноді преміальні нараховуються. Більш конкретну інформацію про суму штрафу з'ясуйте у роботодавця, і відніміть її від вашої встановленої заробітної плати.
4
Коли в фірмі є так звана «чорна каса», значить, податок вираховується тільки з «чистою зарплати», суму якої ви можете уточнити у бухгалтера фірми. Підробіток також не обкладається податком. Чистих грошей виходить трохи більше, але менше пенсійних відрахувань, що не дуже добре.
Кожен співробітник, який працює в рамках трудового договору, повинен щомісяця отримувати заробітну плату. Її розмір і порядок виплати прописується в укладається договорі. Оплата праці може бути відрядної, а може і погодинної. Від її форми залежить порядок розрахунку.
Інструкція
1
В першу чергу ви повинні дізнатися тарифний оклад або ставку за одну одиницю продукції або послуги. Цю інформацію ви можете подивитися в трудовому договорі, в наказі про прийом на роботу або уточнити у бухгалтера.
2
Визначте фактично відпрацьований вами час. Якщо у вас погодинна оплата, ведіть спеціальний календар. Також цю інформацію ви можете подивитися в табелі обліку робочого часу, але для цього вам необхідно звернутися в бухгалтерію.
3
Припустимо, ви працюєте по відрядній формі оплати праці. Трудовим договором встановлено такі розцінки: за виробництво однієї деталі вам вважається 150 р. За один місяць ви виготовили 100 одиниць продукції. Таким чином, 150 р. * 100 од. = 15000 р.
4
При погодинній формі оплати вам потрібно визначити зарплату за одну годину роботи. Для цього оклад розділіть на загальну кількість годин у місяці. Отриману цифру помножте на відпрацьоване кількість часу.
5
Якщо ви працюєте в місцях, де застосовуються районні коефіцієнти, розрахуйте і їх. Для цього оклад помножте на потрібне відсоткове співвідношення. Наприклад, ви проживаєте в Іркутську, де районний коефіцієнт дорівнює 1,3. Таким чином, 15000 р. * 1,3 = 19500 р.
6
З заробітної плати утримується сума ПДФО. Тому її також варто відняти. Для цього покладений розмір заробітної плати помножте на 13%. Отриману суму обчисліть з покладеної оплати. Таким чином, при заробітній платі, що дорівнює 19 500 р., Сума податку складе 2535 р. Виходить, що на руки ви отримаєте 16965 р.
7
Якщо ви були залучені до понаднормової роботи, розрахуйте оплату за ці години. Для цього оплату за одну годину роботи помножте на 1,5 (при роботі до двох годин на день) і на 2 (за роботу понад 2 години). Нічна робота оплачується у подвійному розмірі. Всі ці виплати також обкладаються податком.