Як зарядити акумулятор скутера. Як заріжается акумулятор на скуторе.

Акумулятор - це оборотний джерело струму. Він здатний віддавати електроенергію, раніше накопичену в ньому. На скутері акумулятор потрібно для запуску двигуна за допомогою стартера, а також для роботи всієї електроланцюзі, що включає в себе покажчики поворотів, звуковий сигнал, стоп-сигнал, датчик рівня палива і масла, габаритні вогні. Розділяються акумулятори за різними емкостям і номінальним напруженням. Справити зарядку акумулятора, використовувану на скутері з напругою струму в 12 вольт, можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - дистильована вода (1 літр) або кислота для акумуляторів;
  • - зарядний пристрій для акумуляторів;
  • - ареометр;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Зніміть акумулятор зі скутера і встановіть на рівне місце. Викруткою обережно викрутити всі 6 заливних пробок і приберіть їх в сторону.
2
Переконайтеся, що кислота в банках акумулятора налита по рівню ризики (свинцеві пластини повинні бути повністю занурені в кислоту). При необхідності додайте туди дистильовану воду або готову кислоту. За допомогою ареометра зробіть завмер щільності кислоти в акумуляторі, щільність 1,25 - 100% рівень заряду, щільність 1,19 - 50% рівень заряду.
3
Візьміть зарядний пристрій. Підключіть спочатку червону клему на плюс акумулятора, потім чорну на мінус. Підключіть зарядний пристрій в мережу і встановіть на ньому необхідну силу зарядного струму (по інструкції).
4
Через 1-1,5 години вимкніть зарядний пристрій з мережі і перевірте щільність кислоти. При необхідності знову зробіть зарядку.
5
Вимкніть зарядний пристрій з мережі і від акумулятора. Закрутіть на місце заливні пробки. Встановіть акумулятор на скутер.
Зверніть увагу
Сильне кипіння в акумуляторі при зарядці свідчить про серйозну несправності. Друга причина - для зарядки використовується занадто високий струм; Заряджайте акумулятор в добре провітрюваному приміщенні.
Корисна порада
При правильній експлуатації термін служби акумулятора становить до 5 років. Для зарядки рекомендується використовувати автоматичний зарядний пристрій; Містите акумулятор в чистому вигляді.