Як вибрати хвилястого папужки.

Хвилясті папуги - найпопулярніші домашні пернаті. Це пов'язано з тим, що вони не вимагають за собою великого відходу і швидко адаптуються. Характер у цих пташок дуже веселий і живий. Хвилясті папуги дуже добре відтворюють людську мову. Середня тривалість життя папужки - 15-20 років. Перш ніж купити хвилястого папугу, прочитайте поради про те, як зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Рекомендується купувати молодих папуг. Молоді папуги швидше звикають до нового будинку, вони легше йдуть на контакт з людиною і швидше навчаються. Але ні в якому разі не купуйте недавно вилупилися пташенят. Папуга повинен спочатку зміцніти і навчитися харчуватися самостійно. Також не слідують купувати дорослу птицю.
2
Велику увагу слід приділити оперенню. У здорової папугу воно густе, пір'ячко не злипається і не стирчать, а щільно прилягають до тіла птаха. При огляді зверніть увагу на дзьоб - ніздрі повинні бути сухими та чистими. Зверніть увагу також на лапки - на них мають бути всі пальчики і кігтики. Перевагу слід віддавати вгодованим особинам, так як вони володіють хорошим імунітетом і набагато рідше хворіють.
3
Вибір кольору повністю залежить від ваших уподобань. Але як показують багаторічні спостереження, найбільш "балакучими" є папуги зеленого забарвлення. Найважче навчити говорити папуг білого кольору.
4
Зверніть увагу на настрій птиці. Здоровий хвилястий папуга звичайно з інтересом вивчає навколишній світ і не сидить на одному місці.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся у віці папугу, зверніть увагу на його очі. У молодих особин вони абсолютно чорні, в той час як у дорослих хвилястих папуг зіницю оточує біле кільце.