Як розробити колінний суглоб.

Коліна уражаються найчастіше ревматоїдний артрит, який характеризується хронічним запаленням багатьох суглобів кінцівок. Захворювання пов'язане з циркуляцією в крові імунних комплексів. Для артриту колінних суглобів характерна ранкова скутість в припухлих суглобах, підвищена температура шкіри над ними, хворобливий стан. Лікування ревматоїдного артриту включає в себе комплекс заходів - від прийому препаратів всередину до компресів, лікувальної фізкультури, фізіопроцедур та санаторно-курортного лікування.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - корінь оману;
  • - нирки берези.
Інструкція
1
При лікуванні артриту колінного суглоба широке застосування знайшла кріотерапія - лікування холодом. Кріотерапія використовується при запаленні суглоба з підвищенням в ньому температури. Доктор медичних наук Сергій Михайлович Бубновський розробив гімнастику для лікування колін «домашнім» способом. Його гімнастика включає в себе три базових вправи, які він рекомендує виконувати щодня, не менше 20 хвилин. Першою вправою для зняття больового синдрому при запущеному артрозі колінних суглобів є «ходьба» з прив'язаним до колін потовченим льодом. Слід обмотати хворі місця ганчірками, в які насипано потовчений лід. Постарайтеся довести кількість кроків хоча б до 15.
2
Друга вправа полягає в опусканні тулуба на п'яти. Акуратно, тримаючись за стілець, опустіться на п'яти. Під коліна підкладіть валик, посидьте на ньому секунд 15. Доведіть виконання цієї вправи до трьох-п'яти хвилин.
3
Завершуйте гімнастику вправою на розтяжку. Сядьте на підлогу, якщо важко - можна на край стільця. Пальцями рук зволікайте великий палець стопи на себе. Цією вправою розтягується м'яз задньої поверхні стегна і гомілки, при цьому відбувається полегшення болю в колінних суглобах.
4
Одночасно з виконанням лікувальної фізкультури приймайте настої лікарських трав. Для приготування обезболивающей настойки візьміть 50 грамів коренів оману, подрібніть його і залийте півлітра спирту 50%. Настоюйте 2 тижні і, не фільтруючи склад, приймайте по столовій ложці, розведеною в 50 грамах води, три рази на день до їди. Курс лікування - місяць. У рік проводите 2 курсу - навесні і восени.
5
Великий ефективністю при лікуванні артрозу колінного суглоба володіє настоянка на березових бруньках. Візьміть 100 грамів березових бруньок і залийте їх півлітра горілки. Настоюйте 3 тижні в темному місці і приймайте по одній столовій ложці три рази на день, за півгодини до їди. Курс лікування - місяць.
Зверніть увагу
При виконанні лікувальної фізкультури слід пам'ятати, що артрит не любить перевантажень, а й застій рідини в синовіальній сумці викликає запалення. Тому будь-які лікувальні вправи слід виконувати з мінімальною амплітудою і мінімальним навантаженням на суглоб.
Корисна порада
При артриті рекомендується вживати більше ягідних культур, особливо корисний агрус.